Vicemiss Eva Čerešňáková se rozhodla pokořit další hranici

Bulvar24.cz – online lifestyle magazín, který má smysl číst!

Bulvární online lifestyle magazín o celebritách, slavných lidech, úspěšných lidech a dění kolem Vás. Bulvár, který má smysl číst!

Lifestyle

Vicemiss Eva Čerešňáková se rozhodla pokořit další hranici

Eva Čerešňáková poběží půlmaraton, 21 kilometrů pražskými ulicemi. Přípravu nepodcenila a i přes chladné počasí běhala jak Prahou, tak po loukách a polích.

Česká Vicemiss 2007 měla ke sportu vždy blízko, ale k překonání sebe sama a uběhnutí půl maratonu se odhodlávala mnoho let. Letos poprvé se rozhodla 21 km uběhnout. K běhu jí dodal odvahu i samotný zakladatel Pražského mezinárodního maratonu Carlo Capalbo. 


“Odhodlávala jsem se opravdu dlouho. Dříve mi bránily zdravotní komplikace s koleny a postupem času jsem se smířila s tím, že si asi 1/2 maraton nikdy nevyzkouším, že na to zřejmě nemám. Běhám totiž ráda, ale běžně tak sedm až deset kilometrů, ne víc. A letos jsem se rozhodla, že si nebudu hledat výmluvy, překonám sama sebe a zkusím to zvládnout. Na tom rozhodnutí bylo dobré i to, že mě to donutilo podstatně víc běhat, i v chladném nebo nepřívětivém počasí. Někdy podél Vltavy a Prahou, jindy po loukách a polích, daleko od civilizace.” Uvedla Eva, která si uvědomuje náročnost běhu, ale současně se na svůj první půlmaraton těší. Carlo Capalbo, jenž motivoval k běhání už mnoho lidí, povzbuzuje nejen Evu. “Běhání je svělá investice do sebe samotného a zlepšuje kvalitu života. Když lidé běhají, jsou veselejší a šťastnější.” 

Líbí se vám naše články a projekt „Bulvar24.cz“? Přidejte se k nám na Facebooku

Fotogalerie:

Eva z tréninku
Eva z tréninku
Eva z tréninku
Eva z tréninku

Profilové foto: Eva a Carlo

Foto:  archiv Eva Čerešňáková

Redakce Bulvar24.cz

Aktuální práce pro modelky a hostesky…
job4models2
Líbí se vám článek? Sdílejte nás na sociálních sítích:
Share