Veronika Roytová… jaké to je být úspěšnou Plus size modelkou?

Bulvar24.cz – online lifestyle magazín, který má smysl číst!

Bulvární online lifestyle magazín o celebritách, slavných lidech, úspěšných lidech a dění kolem Vás. Bulvár, který má smysl číst!

Lifestyle

Veronika Roytová… jaké to je být úspěšnou Plus size modelkou?

Podařilo se nám získat exkluzivní rozhovor s Plus size modelkou Veronikou Roytovou o tom, jaké to je být vlastně Plus size modelkou a co vše pro to musí dívka udělat, aby se prosadila ve světě modelingu.

1) Jak tě napadla myšlenka věnovat se plus size modelingu?

Odpověď: Myšlenka věnovat se plus size modelingu mě vlastně napadla úplně náhodou. Nechala jsem si u fotografa zhotovit fotografie s celkovou vizáží a stylingem. Výsledek se mi líbil natolik, že jsem se rozhodla obeslat agentury a odpovědět i na nabídky, kde právě hledali modelky větší velikosti. Úspěch se dostavil a já tak měla šanci vyzkoušet si práci modelky. Musím říct, že mě to zcela pohltilo 🙂

2) Máš za sebou nějaké negativní zkušenosti s modelingovými agenturami?

Odpověď: Bohužel ano, a že jich není málo 🙁 V dnešní době se modelingové agentury snaží předhánět a z modelek vytahat peníze za různé kurzy, školy modelingu či fototesty za účelem příslibu, že z Vás udělají profesionální modelku jak v ČR tak i v zahraničí, skutečnost je ale zcela jiná. Navíc jsou nesmyslné a předražené. Pokud má slečna v sobě potenciál stát se plus size modelkou, dobré agentuře postačí počáteční amatérské polaroidy. Modelku si pak vyškolí sami v rámci spolupráce na profesionální úroveň pro potencionální klienty.

archiv Veronika Roytová
archiv Veronika Roytová

3) Jaké máš za sebou dosavadní úspěchy?

Odpověď: Mohu říci, že pár jich za sebou mám a jsem za ně velice ráda. Byla jsem hlavní tvář pro 1. ročník Miss “Full Of Beauty”, nyní se změněným názvem “Miss Prima Křivky”. V současné době jsem hlavní tvář projektu “Modelkou na jeden den” kosmetické poradny “Být In snadno”. Módní přehlídka svatebních šatů na zámku pro návrhářku Dagmar Levstek ( charitativní akce pro postižené děti mozkovou obrnou z nadace DUHA Trutnov – akce “Fashion Day Kladno” ). Módní přehlídka kolekce společenských a večerních šatů návrhářky Dagmar Levstek na večírku ve Wellnes a SPA centru Astorie v Pardubicích, na stejné akci jsem předváděla i kolekci sportovního oblečení značky LITEX. Módní přehlídka plavek LITEX na reprezentačním plese v hotelu Zlatá Štika v Pardubicích. Módní přehlídka kolekce značky Big and Beautiful na VIP večírku v rámci Miss Plus Size. Taky jsem byla modelkou pro prezentaci zeštíhlujícího prádla + podprsenky pro luxusní butik BraExpert v Praze. 

4) A co práce v zahraničí, láká tě?

Odpověď: Práce v zahraničí mě určitě láká. Je tam i více možností jak se jako modelka uplatnit. Majitel modelingové zahraniční agentury “Top Curvy Models” se rozhodl navázat se mnou spolupráci i přesto, že nové modelky do agentury nenabírá. Prý ve mě vidí velký potenciál stát se úspěšnou plus size modelkou, čehož si velice vážím a moc mě to potěšilo. Musím ale říci, že bych byla i velice ráda, kdyby se plus size modeling rozšířil i tady v České republice.

5) Na co se těšíš do budoucna nejvíc, a co by jsi chtěla ještě dokázat?

Odpověď: Do budoucna se nejvíce těším na další nové možnosti spolupráce. A co bych chtěla ještě dokázat? Je toho víc, ale co se týče této branže, tak bych chtěla zažít třeba módní přehlídku pro Marina Rinaldi nebo být na jednom z Berlínských Fashion Week po boku známých a úspěšných plus size modelek. A velkým snem, který si chci splnit je fotit kalendář s luxusními auty nebo motorkami 🙂

archiv Veronika Roytová
archiv Veronika Roytová

6) Prý jsi se přihlásila do soutěže/reality show “Modelky v akci”. Řekni nám o tom něco víc. Jak se cítíš?

Odpověď: Ano, je to soutěž krásy tak trochu jinak, kde nehledají pouze míry 90-60-90. Je to vlastně internetová televizní reality show o modelkách, které se rozhodli jít si za svým snem a kariérně se posunout někam dál. Tato výzva mě zaujala natolik, že jsem se rozhodla přihlásit a změnit tak svůj dosavadní profesní život k lepšímu. Jedná se o celkovou proměnu modelky před a po. Po celou dobu soutěže budeme dostávat od sponzorů a partnerů soutěže zajímavé věcné a finanční ceny. Též se budeme učit jak o sebe správně pečovat…např. líčit se, styling vlasů, cvičení či výživové poradenství. Jsem plná očekávání a cítím velkou nervozitu 🙂 A samozřejmě chci jako správná soutěžící vyhrát, tak mi držte palce.

7) Cítíš od svého okolí spíše podporu nebo závist?

Odpověď: Podporu mám určitě od své rodiny a přítele. Stejné je to i u mé nejlepší kamarádky a hodně blízkých přátel. U veřejnosti jsou názory různé…tam si troufám říci, že podpora i závist se už objevila, měla jsem šanci přečíst si různé komentáře na moji osobu, ale člověk si musí v tomhle trochu zvyknout, pokud chce být známý a úspěšný.

8) Jaké je tvé oblíbené jídlo, pití a dezert? A co tvůj volný čas, čemu se věnuješ?

Odpověď: Mé oblíbené jídlo je “klasika” pizza, pití Coca Cola Vanilla a dezert medovník, tomu nikdy neodolám 🙂 Ve volném čase si ráda zajdu zaplavat nebo jdeme s kamarádkou na kafe. Chodím taky natáčet různé seriály, filmy či TV reklamy (např. Život a doba soudce AK, Vejška, Ulice, Obchoďák, Kameňák 4, Dědictví 2, Clona ). Tam dostávám komparzní role a to je pro mě taky velice dobrá zkušenost.

archiv Veronika Roytová
archiv Veronika Roytová
archiv Veronika Roytová
archiv Veronika Roytová
archiv Veronika Roytová
archiv Veronika Roytová
archiv Veronika Roytová
archiv Veronika Roytová
archiv Veronika Roytová
archiv Veronika Roytová
archiv Veronika Roytová
archiv Veronika Roytová

Foto: archiv Veronika Roytová

Redakce Bulvar24.cz

 

Share