Veronika Kašáková se fotila s dětmi z dětských domovů ke své road show

Bulvar24.cz – online lifestyle magazín, který má smysl číst!

Bulvární online lifestyle magazín o celebritách, slavných lidech, úspěšných lidech a dění kolem Vás. Bulvár, který má smysl číst!

Celebrity

Veronika Kašáková se fotila s dětmi z dětských domovů ke své road show

Finalistka Miss ČR 2014 Veronika Kašáková ve své nové roli patronky Nadání a dovednosti o.p.s. odstartuje na podzim nový projekt této neziskové organizace s názvem „Roadshow s Veronikou – mise naděje pro děti z dětských domovů“ v jehož rámci navštíví 144 dětských domovů po celé ČR. 

Veronika se nechala nafotit se třemi dívkami z dětského domova ve Vysoké Peci u Chomutova. Výsledné fotografie již brzy uvidíte v rámci kampaně k akci. Pro dívky to byla první zkušenost s podobným focením a na Veroniku pěly jen chválu. „Je to náš vzor. Vždycky je nám na blízku, máme ji moc rády,“ shodovaly se dívky, které vyzkoušely poprvé i vysoké podpatky, které jim Veronika zapůjčila na focení ze svého šatníku. 

Na cestě, která bude trvat tři roky, chci dětem z dětských domovů pomáhat s objevováním a rozvíjením jejich nadání a dovedností, výběrem školy a povoláním a hlavně s přípravou na jejich budoucí život, který na ně čeká za branami dětských domovů. Odchod z dětského domova byl pro mě těžkou zkouškou, a proto je cílem tohoto projektu předat dětem své životní zkušenosti. Pomoci jim se startem do života. Dodat jim odvahu, sílu a sebedůvěru. A stát se pro ně oporou a rádcem“, dodává Veronika Kašáková. 

Slavnostní zahájení projektu, jehož součástí bude i módní přehlídka, proběhne 27. 11. 2015 v prostorách bývalé tovární haly pražské Kolbenky. V roli modelek se představí N. Švantnerová, A. Vignerová,  L. Váchová-Křížková, T. Fajksová, E. Bučková, G. Dvořáková.

Článek: Veronika Kašáková opět ukazuje své dokonalé křivky před fotoaparátem Nikoly Bílkové

FullSizeRender (1)
foto: Nadání a dovednosti o.p.s.
FullSizeRender
foto: Nadání a dovednosti o.p.s.
kolbenka11
foto: Nadání a dovednosti o.p.s.
kolbenka19_
foto: Nadání a dovednosti o.p.s.
kolbenka21
foto: Nadání a dovednosti o.p.s.

Zdroj / foto: Nadání a dovednosti o.p.s.

Zdroj: IDMedia s.r.o.

Redakce Bulvar24.cz

Aktuální práce pro modelky a hostesky…
job4models2
Share