Veronika Kašáková: přiznání o svatbě a dětech, s přítelem se chystají utéct

Bulvar24.cz – online lifestyle magazín, který má smysl číst!

Bulvární online lifestyle magazín o celebritách, slavných lidech, úspěšných lidech a dění kolem Vás. Bulvár, který má smysl číst!

Lifestyle

Veronika Kašáková: přiznání o svatbě a dětech, s přítelem se chystají utéct

Své plány na svátky prozradila modelka a patronka nadace Veronika Kašáková, kterou známe také jako autorku autobiografie Zpověď holky z děcáku.

„Na Vánoce se chystáme utéct pryč.“ směje se Veronika Kašáková. „Dvě dovolené nám už letos nevyšly. Musely jsme je zrušit týden před odletem.“, dodává smutně Veronika. „Vánoce si uděláme už 23. 12. Pozveme celou rodinu a pak odletíme na Kanáry až do prvního ledna.“ prozradila blondýnka s nejhezčím úsměvem v showbyznysu.


„Na Vánoce nakupuji vždy na poslední chvíli, většinou na Štědrý den ráno. Nevydržím mít dárek schovaný déle jak den. Chci ho těm lidem dát hned.“ usmívá se. „S Milanem jsem nejšťastnější za celý svůj život! Celkově prožívám nejhezčí období v životě. Bavíme se o dětech, o svatbě, o baráčku. Těším se z každého dne, ale nikam nepospíchám.“ dodává Veronika Kašáková, která se naplno věnuje svému nadačnímu fondu. Nedávno představila společně s kmotrou Ivanou Chýlkovou charitativní kalendář, jehož výtěžek putuje na pomoc dětem z dětských domovů.

Veroniku jsme potkali ve Schweppes the Bar na happeningu Štrůdl s tématem jednoty, kde byla jako jeden ze speakerů. „Jednota pro mě znamená spolek stejně smýšlejících lidí. Lidí, kteří jsou na jedné vlně se stejnou energií a pozitivním myšlením. Bylo by skvělé, kdyby jednota fungovala po celé zemi, dnes bohužel máme pár skupinek, které takto smýšlí a tolik se o tom neinformuje, protože světem hýbou negativní zprávy. Jednota je pro mne má rodina, lidé, kteří jsou kolem mě, lidé, které dobrovolně a mile ráda navštěvuji, inspiruji se od nich , čerpám a naopak investuji i já do nich.“ prozradila Veronika Kašáková na téma jednoty.

Líbí se vám naše články a projekt „Bulvar24.cz“? Přidejte se k nám na Facebooku
Fotogalerie:

foto: Schweppes
foto: Schweppes
foto: archiv Veroniky Kašákové
foto: archiv Veroniky Kašákové


 


Profilové foto: Schweppes (Langmanová + Kašáková)

Redakce Bulvar24.cz

Sledujte každé pondělí nový díl talk show “Horké křeslo Lindy Bernátové”Linda

Share