Veronika Kašáková nafotila sérii svůdných fotografií

Bulvar24.cz – online lifestyle magazín, který má smysl číst!

Bulvární online lifestyle magazín o celebritách, slavných lidech, úspěšných lidech a dění kolem Vás. Bulvár, který má smysl číst!

Fashion

Veronika Kašáková nafotila sérii svůdných fotografií

Modelka Veronika Kašáková a patronka svého nadačního fondu nafotila s fotografem Petrem Kozlíkem sérii svůdných fotografií, kterou vytvořili pro její novou spolupráci s kosmetickou značkou Oriflame. 

Veronika Kašáková se stala novou tváří této švédské kosmetické značky a přebírá tak žezlo po topmodelce Tereze Maxové, se kterou Oriflame spolupracoval v předchozích letech. 


„Je mi obrovskou ctí, Tereza Maxová pro mne byla vzor už od dětství. Znám ji z akcí, které ona pro dětské domovy pořádala a já v jednom z nich vyrůstala. Je pro mne nesmírný dar kráčet v jejích šlépějích.“ těší se na spolupráci půvabná blondýnka. 

„Práce nás čeká velké množství. Jezdím každý týden za dětmi z dětských domovů, máme plno seminářů a pomáháme jim vyrovnat se se životem před vstupem do dětského domova, pomáháme jim s jejich současným životem v domově a snažíme se ji pomoci i s jejich odchodem, aby se uměli postavit se na vlastní nohy.“ dodává Veronika Kašáková. 

„Loňský rok byl pro mne a pro mého přítele dost náročný. Byl nemocný a hodně času trávil v nemocnici. Takže se snažíme letos odměnit a mezi svými povinnostmi k dětem chceme spolu s Milanem strávit co nejvíce času cestováním.“ prozradila Veronika. „Časem se třeba rozrosteme, těším se a chci mít velkou rodinu, ale prozatím máme čas.“ směje se modelka.

Líbí se vám naše články a projekt „Bulvar24.cz“? Přidejte se k nám na Facebooku
Fotogalerie:

foto: Oriflame
foto: Oriflame
foto: Oriflame
foto: Oriflame
foto: Oriflame
foto: Oriflame
foto: Oriflame
foto: Oriflame


 Profilové foto: Oriflame

Redakce Bulvar24.cz

Sledujte každé pondělí nový díl talk show “Horké křeslo Lindy Bernátové”Linda

Share