Veronika Arichteva v novém domě se už cítí jako doma!

Bulvar24.cz – online lifestyle magazín, který má smysl číst!

Bulvární online lifestyle magazín o celebritách, slavných lidech, úspěšných lidech a dění kolem Vás. Bulvár, který má smysl číst!

Celebrity

Veronika Arichteva v novém domě se už cítí jako doma!

Jednu z našich nejsympatičtějších hereček, kterou poznáte také mimo jiné proto, že má jedinečný smysl pro humor, Veroniku Arichteva jsme potkali na představení novinek prémiových švýcarských hodinářských značek v rodinném klenotnictví Na Příkopech.


Jak se Veronice daří a jak se jí žije v novém domě, do kterého se s manželem režisérem Biserem Arichtevem nastěhovali teprve letos v zimě, nám prozradila zatímco zkoušela nové hodinky ze zelené hightech keramiky.

„Zvykla jsem si hrozně rychle, cítím se tam jako doma, je nám tam dobře. Když to srovnám, kde jsem bydlela dříve, tak mi trvalo podstatně déle, než jsem se tam cítila opravdu doma a tady to bylo skoro hned. Slivenec má skvělou atmosféru, všude kolem příroda, v centru jste za chvilku, ideál“, prozradila půvabná herečka.

Herečku můžete znát především z oblíbeného televizního seriálu První republika, který její manžel režíruje, ale můžete ji vidět hrát i osobně. Veronika totiž hraje v divadle U Hasičů, se kterými jezdí i divadelní štace.

A čeká Veroniku pracovní léto nebo si užije prázdniny.Dotáčíme První republiku a čeká mě další projekt, ale o tom zatím nemohu mluvit. Takže léto bude napůl pracovní, ale já se potřebuji na něco těšit, takže chceme s Bisim někam k moři, teď ještě na začátku léta. Nejsme takový ti plážoví povaleči, hodně cestujeme, ale teď bylo tolik práce, že věřím, že i to válení na pláži nebo s drinkem u baru mě bude bavit“, říká herečka.

Líbí se vám naše články a projekt „Bulvar24.cz“? Přidejte se k nám na Facebooku
Fotogalerie:

Foto: Lucie Vítková
Foto: Lucie Vítková
Foto: Lucie Vítková
Foto: Lucie Vítková

Foto: Lucie Vítková

Redakce Bulvar24.cz

Linda

Share