Verešová vzala malé svěřence z dětského domova do kina

Bulvar24.cz – online lifestyle magazín, který má smysl číst!

Bulvární online lifestyle magazín o celebritách, slavných lidech, úspěšných lidech a dění kolem Vás. Bulvár, který má smysl číst!

Celebrity

Verešová vzala malé svěřence z dětského domova do kina

Andrea Verešová

Po úspěšné 4DX Challenge v Praze, kdy létali vzduchem Kohák, Mottlová i Decastelo, přivezla společnost Cinema City bláznivou sedačku otáčející se všemi směry do Plzně. Víkendovou zábavu si nenechala ujít ani modelka Andrea Verešová, která udělala radost dětem z dětského domova, a společně vyrazily sedačku zdolat. 

Udržet krabici s popcornem na sedačce, která s člověkem hází všemi směry, nebylo ani za mák jednoduché. Soutěže se mohl zúčastnit každý zdarma a výhry byly odstupňované podle toho, jak dlouho účastník krabici s popcornem udržel, než mu uletěla. Vstupenku pro sebe i svůj doprovod do kina na 4DX formát zdarma dostali ti, kteří na sedačce vydrželi déle jak 45 sekund. Plzeň byla oproti Praze úspěšnější, nad pomyslnou hranici se dostalo 30 soutěžících a padl i rekord – minuta a 15 sekund.

Andrea Verešová dorazila v obležení dětí. “Moc jsme si to společně užili, byla to zábava”, uvedla modelka, která Dětský domov Domino dlouhodobě podporuje skrze svůj nadační fond. Děti si odnesly spoustu cen a nakonec s Andreou vyrazily do kina na pohádku.

4DX je speciální filmová technologie, která působí na všech pět smyslů. V sále s takovým formátem na diváka stříká voda, fouká vítr, zažije mlhu, blesky a mimo jiné se sedačka pod ním pohybuje různými směry. To vše proto, aby si z filmu odnesl ten nejlepší filmový zážitek. Takové sály můžete navštívit nejen v Plzn, alei i v Praze, a to v Cinema City Chodov a v Cinema City Nový Smíchov

Fotogalerie:

Andrea Verešová
Andrea Verešová
Andrea Verešova, Domino
Andrea Verešova, Domino
Bára Mottlová
Bára Mottlová
Eva Decastelo
Eva Decastelo
Jakub Kohák
Jakub Kohák

foto: Cinema City

Redakce Bulvar24.cz

Share