Vendula Svobodová s přítelem ukázali pořádný pekáč buchet!

Bulvar24.cz – online lifestyle magazín, který má smysl číst!

Bulvární online lifestyle magazín o celebritách, slavných lidech, úspěšných lidech a dění kolem Vás. Bulvár, který má smysl číst!

Celebrity

Vendula Svobodová s přítelem ukázali pořádný pekáč buchet!

Vendula Svobodová předvedla pořádnou odvahu a ve 43 letech ukázala bříško.

Prezidentka NF Kapka naděje se připojila k charitativnímu projektu Pekáč buchet, což znamenalo tři měsíce tvrdě pracovat na břišních svalech. “Za každý pekáč buchet sponzoři darují prostředky, které putují na oddělení popálenin Fakultní nemocnice Královské Vinohrady. Já i můj partner jsme se zapojili také a musím říct, že to byla fakt dřina. Ne tak pro Pepu, který už vše jen dolaďoval, ale já jsem opravdu tvrdě makala každý den,” prozrazuje Vendula.

A výsledek se dostavil. Vendula nemá gram tuku navíc a na bříšku se jí opravdu rýsují svaly. “Každá žena mi potvrdí, že pro nás je břicho nejkomplikovanější oblasti. Vydřít ho znamená totálně změnit životosprávu, stravu, vyhnout se jakýmkoli sacharidům a cvičit a cvičit,” dodala Vendula.

Do projektu se zapojily stovky lidí, díky nimž se vybrala částka 83 tisíc korun. “Kapka naděje zakoupí pro popáleninové centrum vinohradské nemocnice přístroj pro děti s nejtěžšími diagnózami, který klinika nezbytně potřebovala. Jeho cena je 270 tisíc korun. Rozdíl částky doplatí NF Kapka naděje,” dodala Svobodová.

PŘÍSTROJ ZAKOUPENÝ NF KAPKA NADĚJE S PROJEKTEM PEKÁČ BUCHET

Glidescope Titanium systém (monitor + lžíce T3 + kabeláž + stojan + příslušenství) Videolaryngoskopický nástavec Glidescope Cobalt AVL pro velikosti lžic 1-2 + sada jednorázových lžic vel. 1 a 2 s příslušenstvím.

Přístroj slouží k :

KPM FNKV poskytuje superspecializovanou péči o dětské pacienty s popáleninami pro spádovou oblast Čech. Ročně je na naší klinice hospitalizováno kolem 300 dětských pacientů s termickým úrazem. V případě těch nejtěžších pacientů s popáleninami v oblasti obličeje a krku je velmi důležité zajistit průchodnost dýchacích cest před vytvořením otoku, který může dítě dusit. Vložení kanyly do dýchacích cest je proto život zachraňující zákrok. Po rozvinutí otoku obličeje je zajištění průchodnosti dýchacích cest zavedením kanyly/ trubičky/ do průdušnice technicky velmi obtížné. Videolaryngoskop umožní lépe a přesně zobrazit komplikované anatomické poměry vstupu do dýchacích cest a vložení kanyly v těchto život ohrožujících případech podstatně jednodušší. S použitím videolaryngoskopu u rozsáhle popálených dospělých pacientů máme na KPM FNKV výborné zkušenosti. Přístroj, který by nadace naší klinice koupila je vhodný pro všechny věkové kategorie dětí.

Celková cena přístroje s příslušenstvím je 250 000,- z projektu Pekáč buchet půjde částka 82 970,- zbytek doplatí NF Kapka naděje tedy 167 030,-

Článek: Uwa udělal z celebrit „hipíky“ . Poznali byste Romana Šebrleho nebo Mariana Vojtka.

foto: NF Kapka naděje
foto: NF Kapka naděje
foto: NF Kapka naděje
foto: NF Kapka naděje

Profilové foto: NF Kapka naděje

Zdroj / článek: Gabriela Wolfová

Redakce Bulvar24.cz

Aktuální práce pro modelky a hostesky…
job4models2

 

Share