Je Vendula Pizingerová naštvaná na Gotta?

Bulvar24.cz – online lifestyle magazín, který má smysl číst!

Bulvární online lifestyle magazín o celebritách, slavných lidech, úspěšných lidech a dění kolem Vás. Bulvár, který má smysl číst!

Celebrity

Je Vendula Pizingerová naštvaná na Gotta?

Vendula Pizingerová připravila ve spolupráci s pořadateli letošního Febiofestu koncert, který má uctít památku na jejího bývalého manžela, skladatele Karla Svobodu. Letos by se totiž dožil 80 let. Prezidenta nadace Kapka Naděje tajně doufala, že hitmakerův velký přítel Karel Gott nebude chybět, ale přišel šok.

Karel Gott prý totiž na akci, která se uskuteční 17. března na Hradě, nemá čas. V tu dobu má jiné pracovní povinnosti, což Vendulu pochopitelně mrzí.


„Paní Vendula Pizingerová nás, bohužel, oslovila teprve před pár dny a vzhledem k tomu, že má pan Gott svůj pracovní program naplánován i na několik měsíců dopředu, nemohli jsme, bohužel, její žádosti vyhovět. A to právě z důvodu jiného pracovního závazku,“ uvedla Gottova mluvčí Aneta Stolzová v tiskovém prohlášení.

V tom stojí i další informace: „Pan Gott je již nějakou dobu v jednání s Hudebním divadlem Karlín, které na prosinec letošního roku plánuje galakoncert k nedožitým 80. narozeninám Karla Svobody.” Je tedy otázkou, zda Zlatý a Platinový slavík o akci na Hradě věděl, a zda o ní věděl včas.

Mnozí se ale diví, proč takové věci řeší dva letití přátelé přes mluvčí a média, a nezavolají si. Faktem je také to, že nové Gottovo číslo mají jen jeho nejbližší a je možné, že Vendula Pizingerová ho ani nemá. „Nebývalo zvykem, že by Karel něco řešil přes mluvčí nebo další lidi a na takových akcích a aktivitách se vždy domlouvali společně. Teď jde vše takzvaně oficiální cestou a působí to neosobně,” myslí si Gottův a Vendulin společný kamarád.

Karel Gott tím ale eliminuje přemíru informací, které by musel držet v hlavě, proto má svůj tým, na který přenesl řadu věcí, aby se mohl věnovat výhradně zpívání.
Fotogalerie:

Karel Gott má jiné aktivity, proto na koncertě na Hradě nevystoupí.
Karel Gott má jiné aktivity, proto na koncertě na Hradě nevystoupí.

 

Redakce Bulvar24.cz

foto: Facebook, archiv 

Bulvar24.cz

Linda

Share