“Věk je jen číslo!” Říká sexy fotomodelka Katka Šefrová v exkluzivním rozhovoru.

Bulvar24.cz – online lifestyle magazín, který má smysl číst!

Bulvární online lifestyle magazín o celebritách, slavných lidech, úspěšných lidech a dění kolem Vás. Bulvár, který má smysl číst!

Rozhovory

“Věk je jen číslo!” Říká sexy fotomodelka Katka Šefrová v exkluzivním rozhovoru.

foto: Ota Mandelík

Fotomodelka Katka Šefrová (40) je původem z Varnsdorfu a jak sama říká „jsem na to hrdá, jsem patriot 😉 „ Jinak už skoro dvacet let žije v Jablonci nad Nisou. Pracuje v nemocnici v laboratoři, jako laborantka hematologie a transfuzní služby a v těchto oborech má atestaci

Katka je krátce vdaná a v tomto manželství se jí narodila holčička Viktorka, které byly čtyři roky. A co nám na sebe dalšího tato krásná žena prozradila?

1) Věnuješ se fotomodelingu, jak jsi se k tomu dostala a co tě na tom baví?

Jsem taková netradiční modelka, protože moje míry ani váha nejsou ideální, někde zkrátka tak trochu přebývá. Proto se nevěnuji modelingu jako takovému, ale troufám si jen na focení, protože na dobře udělané fotce se dá ledacos dobře schovat (díky za Photoshop 😉 !! ).

Dostal mě k tomu kdysi můj teď už bývalý přítel, který fotil a věnoval se i reklamě. Jednou potřeboval nafotit nějaké šperky a poprosil mě, ať mu jsem modelkou… no, nechtělo se mi, vždycky jsem byla stydlivá a neměla jsem k tomu tolik potřebné sebevědomí. Ale stalo se… chvíli po tom přišel s tím, že mi na serveru fotopátračka.cz založil profil modelky a moje, jakože dráha fotomodelky, se rozjela na plno. Za rok absolvuji něco kolem dvaceti focení a stačí mi to. Občas mě přes moji facebookovou stránku nebo profil na fotopátračce osloví někdo nový, co má nápad, ale většinou to jsou už stálí fotografové jako je Ota Mandelík, Tomáš Hlaváč, Tomáš Knap, Rosťa Dufek, Jarmila Fiřtová a jiní, kteří se za mnou pořád vracejí a z většiny z nich už jsou mí dobří přátelé. Rekordmanem 😉 je David Novotný, kterého si dovoluji nazvat svým osobním dvorním fotografem, protože už máme za sebou skoro dvacet focení.

Co mě na tom baví?? Že aspoň v ten den, kdy fotím, si připadám krásně a výjimečně. S tím pocitem už ráno vstávám, a to mě provází celý den. A když pak vidím že i fotograf je spokojený a výsledné fotografie jsou prostě skvělé o to víc mě to baví.

2) Fotíš akty? Kde je tvá hranice nahoty, za kterou bys nepřešla a proč?

Akty fotím už jen výjimečně a nejraději od pasu nahoru 😉 přeci jen… ten věk už není to pravé a tělo taky nevypadá jako ve dvaceti. Když už se pustím do aktu, mám ráda, když je decentní a fantazii mých sledovatelů jen lehce naťukne.

Určitě bych nešla do erotiky, do tzv. open legs a lascivních póz. Je těžké tu hranici vkusu stanovit, protože mezi aktem a erotikou je ta mez velice tenká.

3) Jaký styl focení tě baví a proč?

Tak toho je hodně. Baví mě urbex, kde se můžu vyřádit a vytvořit ulítlé a sebebláznivější fotky… na fashion se asi moc nehodím, ale občas se podaří, a to si užívám.

Portréty, proč ne… ráda se nechám fotit tak, jak si fotograf vymyslí. Ať je jakékoliv téma, pustím se do všeho, kdo mě zná ví, že se nebojím. Úplně nejvíc si ale užívám glamour…mám jednu velikou vášeň a tou je spodní prádlo všech barev, stylů, materiálů a osobně si myslím, že na tento styl mám přímo ideální proporce 😉

4) Máš nějaké cíle ve fotomodelingu, čeho jsi už dosáhla?

Cíle ve fotomodelingu…hmm… No nejdřív bych začala tím, čeho jsem dosáhla… s fotografem, který mě k tomu všemu dostal jsem nafotila kolekci oblečení a taky propagační kalendář pro prodejnu tabákových potřeb. Pro jiného fotografa to zase byl kalendář focený v retro stylu 30tých let. Sem tam jsem se objevila v časopise, na výstavě.

Taky jsem hrála v hudebním klipu hardrockové kapely F.A.King (jen náhodou je to kapela mého muže – zpívá tam) 😉 i to jsem si moc užila a do budoucna by mi nevadilo se ještě někde takhle objevit.

Mým zatím největším dalo by se říct zážitkem bylo nafocení charitativního kalendáře s názvem Zdravé holky. Byl to projekt fotografa Lukáše Materny pro sdružení Anabell, které se věnuje holkám či ženám, které mají poruchu příjmu potravy. Šlo o to, ukázat, že i holky plnějších tvarů se nemusí za své tělo stydět. Celé té akce se zúčastnila početná parta stejně zapálených lidí a ten kalendář se moc povedl.

Teď k cílům. Nějaké mám… Chtěla bych spolupracovat s některým známým fotografem. (Tereza z Davle – její práci miluji, Jan Saudek apod.) určitě bych se ráda objevila v nějakém dalším kalendáři.. .líbilo by se mi nafotit něco do katalogu nebo k nějaké propagaci. S fotografkou Jarmilou Fiřtovou a fotografem Tomášem Peterkou plánujeme výstavu fotografií na téma aktů viděných očima ženy a muže. Po slávě netoužím, ale focení se chci věnovat pokud to jen maličko půjde.

5) A co ty a muži? Jak vypadá tvůj pan vysněný? 😉

Tak…jsem úplně normální ženská, která se ráda podívá na hezkého muže a občas si zavzdychá nad některým z herců.

Úplně vyhraněný typ nemám a hlavně, mění se to s věkem. Jednou jsou to třeba dlouhé vlasy, jednou hlava jako koleno, všeobecně jsem ale na ty hrubší, vyzrálé typy… u mě je spíš důležité, aby ten muž měl “něco” v sobě, musí fungovat nějaká chemie a nesmí být suchar.

6) Jak se udržuješ fit a sexy?

To je někdy dost obtížné udržet se fit…nejmíň mi to jde po 24hodinové službě v nemocnici, ale vždycky se pokusím to nějak překonat. Měl jsem tak roční pauzu ze zdravotních důvodů, ale už se pomalu rozjíždím. Zatím cvičím doma, zvládám to právě po službě, kdy jedině mám čas. Moje dcera je už velká, takže myslím, že už bude i větší šance na to začít chodit do fitka. Najela jsem na zdravou, nízkosacharidovou stravu a pokouším se hubnout.

Sexy vzhled ten taky není jen tak…mám ráda kosmetiku a sleduji co frčí a jak se co dělá. Doma mám opravdu veliký vizážistický kufr, barev se nebojím, takže experimentuji a ráda se maluji.

7) Co ty a plastické operace? Máš nebo plánuješ nějaké?

V zásadě proti plastickým operacím nic nemám. Pokud to té ženě pomůže k tomu, že se cítí líp a krásnější, že jí to zvedne sebevědomí, proč ne…. ale samozřejmě nic se nemá přehánět. Když pak žena vypadá spíš jako umělá panna a její tvář ztratí jiskru jedinečnosti, už to není ono.

Na mém těle je určitě dost míst, které by se daly plasticky upravit, třeba bříško nebo nohy, ale zatím nic neplánuji…

8) Určitě máš ráda módu, jaký styl outfitu máš nejraději a proč?

Módu samozřejmě sleduji, jako každá žena… koukám do módních časopisů, sem tam něco shlédnu v televizi, chodím po buticích.

Osobně preferuji sportovní styl, takže džíny, tričko, tenisky… na cestu do a z práce a pak na celé odpoledne s dcerkou je to akorát.

Když se ale chystám za kulturou třeba s kamarádkami na tanec, který mimochodem miluji, tak outfit ladím hodně dlouho, než vůbec vyrazím. A když jdu s manželem na ples, taky to nepodceňuji, to jsem za velikou dámu a líbí se mi tak být.

9) Co na to vše říká tvůj manžel 😉

Určitě stojí za zmínku, že nebýt podpory mého manžela, to, co mě baví bych dělat nemohla. Ano, zdravě na mě žárlí, ale zároveň je mi oporou a snad je i pyšný, že dělám, co dělám… umí pochválit i kritizovat, když fotka není zrovna povedená a já si toho vážím.

No a poslední dobou se pokouším postavit se za druhý konec fotoaparátu…zatím opravdu jen amatérsky. Nafotila jsem těhulky a následně i jejich miminka, svoji rodinu… zkouším to, baví mě to a co já vím, třeba se mi do budoucna i tohle povede.

Věk je jen číslo!!!!!

Líbí se vám naše články a projekt „Bulvar24.cz“? Přidejte se k nám na Facebooku

Fotogalerie:

foto: David Novotný
foto: David Novotný
foto: David Novotný
foto: David Novotný
foto: David Novotný
foto: David Novotný
foto: David Novotný
foto: David Novotný
foto: David Novotný
foto: David Novotný
foto: Marek Juras
foto: Marek Juras
foto: Marek Juras
foto: Marek Juras
foto: Marek Juras
foto: Marek Juras
foto: Ota Mandelík
foto: Ota Mandelík
foto: Ota Mandelík
foto: Ota Mandelík
foto: Ota Mandelík
foto: Ota Mandelík
foto: Ota Mandelík
foto: Ota Mandelík
foto: Ota Mandelík
foto: Ota Mandelík
foto: Ota Mandelík
foto: Ota Mandelík
foto: Ota Mandelík
foto: Ota Mandelík
foto: Rosťa Dufek
foto: Rosťa Dufek
foto: Rosťa Dufek
foto: Rosťa Dufek
foto: Rosťa Dufek
foto: Rosťa Dufek

Redakce Bulvar24.cz

Share