Vánoční módní show v Plzni s Different Fashion a Design Blockem

Bulvar24.cz – online lifestyle magazín, který má smysl číst!

Bulvární online lifestyle magazín o celebritách, slavných lidech, úspěšných lidech a dění kolem Vás. Bulvár, který má smysl číst!

Video

Vánoční módní show v Plzni s Different Fashion a Design Blockem

V Plzni to žije a to také především a díky Different Fashion, která pořádá exkluzivní přehlídky na krásných místech, tentokrát s Design Blockem v hotelu Golden Fish.

Dita Nosková Bezděková, majitelka studia Design Block, pozvala své známé a přátele, které spojuje láska k módě, aby představili své nejnovější kolekce. Dále na přehlídku kousků ze všech butiků pozvala modelky a modely už ve zralejším věku. Přehlídky tak působily opravdu noblesně a hlavně vkusně.

Na přehlídce jste také mohli vidět například španělskou módu z DifferentFashion.cz, oděvní studio Zuzany Černé a butiky FOR HER, Keira, Giorgio fashion a Ornela. Z modelek se ukázaly známé tváře, jako finalistka Pretty Woman Bára Mašková, nebo také Pavlína Němečková, manažerka projektu Česká Miss, která má aktuálně 4 měsíční miminko, a která vám třeba prozradí, jak si udržet super postavu i po poradu. Musíme říct, že to stále Pavlíně moc sluší 🙂

Článek: Jak se fotila kampaň Culito from Spain Podzim/Zima 2014

Podívejte se na video, jak celá akce probíhala, a že se bylo na co dívat 🙂

Vánoční módní párty s Design Blockem v hotelu Golden Fish v Plzni from Pavel Wolf on Vimeo.

Foto: Milan Růžička – Šaty z kolekce Zuzany Lešák Černé

Zdroj: Different Fashion

Redakce Bulvar24.cz

Share