Vánoce u Michaely Maurerové – intimnosti a dárky v krabicích od bot!

Bulvar24.cz – online lifestyle magazín, který má smysl číst!

Bulvární online lifestyle magazín o celebritách, slavných lidech, úspěšných lidech a dění kolem Vás. Bulvár, který má smysl číst!

Celebrity

Vánoce u Michaely Maurerové – intimnosti a dárky v krabicích od bot!

Vánoční nákupy jsou zápřah i pro otrlého jedince, natož pro ženu v posledním měsíci těhotenství. Co bude největší dárek pro rodinu herečky Michaely Maurerové, je letos dost jednoznačné. Dárky dělané s láskou jsou u Míši však zřejmě na pořadu každý rok: „Loni jsme se rozhodli všechny dárky vlastnoručně vyrobit nebo tomu druhému dát nějaký zážitek. Vážně mě překvapila invence, s jakou se do toho děti pustily. Žijeme v době, kdy si můžete koupit téměř vše, proto nám tohle přišlo jako zajímavý nápad a i letos se ho budeme držet.“


Na velké nákupy a předvánoční úklid nemá těhotná herečka ani pomyšlení, takže musela zapřáhnout i zbytek rodiny. „Já jsem zadýchaná, i když jenom sedím, takže dárky jsem průběžně objednávala přes internet. Naštěstí jsme se dohodli, že největší dárek bude nějaký společný výlet až po Vánocích, takže krabice s legem a podobné věci u nás nenajdete. Dvojčata jsem zapřáhla hlavně do příprav, poctivě smýčí dům a pomáhají,“ pochvaluje si.

Míša své ratolesti vede i k tomu, aby dárky nejen rády přijímaly, ale i rozdávaly, proto prý už několikátým rokem přispívají charitě. „Teď mám díky tomu, že jsem ambasadorka obchodů Salamander, doma strašně moc bot a také krabic od nich. S dětmi se účastníme projektu, kdy krabice od bot naplníme hračkami, se kterými si už vyhrály dost, krabici zabalíme, napíšeme, jestli je pro kluka nebo pro holku a doneseme na sběrné místo. Tam jsou k dispozici sociálně slabším rodinám, které si podobné dárky nemohou dovolit.“

Přestože si herečka sama přeje spíš skromné dárky, Ježíšek ji prý někdy nachystá i dost zajímavá překvapení. „Jednou jsem dostala dárek, o kterém jsem vůbec netušila, co to je a k čemu slouží. Nakonec mi musel Ježíšek donést návod, byl to dárek na pokračování a byl tak intimního charakteru, že se o to nemůžu ani podělit,“ naznačila se smíchem. Co tehdy dostala, se už asi nedozvíme, co dostane letos je jasné a přání jediné, aby byla celá rodina včetně nového člena zdravá a šťastná.

Líbí se vám naše články a projekt „Bulvar24.cz“? Přidejte se k nám na Facebooku
Fotogalerie:

Michaela Maurerová
Michaela Maurerová
Michaela Maurerová a Romana Pavelková
Michaela Maurerová a Romana Pavelková
Michaela Maurerová
Michaela Maurerová
Michaela Maurerová, září 2018
Michaela Maurerová, září 2018

Foto: Salamander

Redakce Bulvar24.cz

Linda-1024x317

Share