Vánoce u jogínky Jirešové: Nejsem asketa, který žije v jeskyni!

Bulvar24.cz – online lifestyle magazín, který má smysl číst!

Bulvární online lifestyle magazín o celebritách, slavných lidech, úspěšných lidech a dění kolem Vás. Bulvár, který má smysl číst!

Lifestyle

Vánoce u jogínky Jirešové: Nejsem asketa, který žije v jeskyni!

Původně rázná seriálová barmanka Ivana Jirešová ve skutečném životě působí spíše jako éterická víla. Ivana je známou propagátorkou jógy, což se odráží v jejím myšlení a stylu života. Sama však tvrdí, že jóga neznamená asketický život a užívá si tak i Vánoce, které jsou pro spoustu lidí hlavně oslavou konzumu. 


Vánoce jsou mým nejmilovanějším svátkem. Zbožňuji koledy, vůni františků a purpury, popíjení vína, povídání, mráz pod nehty a klid. V mém životě nepředstavuje jogín striktně asketický způsob života. Spíš jde o způsob myšlení, léčení těla, mysli i srdce a na to nemusíte nutně žít v jeskyni a přežvykovat kořínky,“ směje se drobná herečka.

O co si tedy Ivana Ježíškovi napsala?Jsem úplně normální ženská, která má ráda kosmetiku a módu. Samozřejmě upřednostňuji přípravky a šaty z přírodních materiálů. S věkem také sázím spíš na kvalitu než na kvantitu, takže doufám, že pod stromečkem najdu svou oblíbenou americkou přírodní kosmetiku Pevonia Botanica a něco pěkného na sebe. Mám ráda i různé masáže a relaxace, sama jsem si před svátky našla chvilku na kosmetické ošetření a poukaz na trochu rozmazlování mě potěší vždycky.“ 

Ivančina dcera Sofie je už velká slečna, která prý na Ježíška dlouho nevěří, a naopak letos poprvé bude sama nadělovat dárky ostatním. „Nakupovat dárky je moje velká radost, obvykle je ‘syslím‘ už od října a vypadá to, že Sofi bude po mně. Tento rok poprvé nakupovala dárky sama a mám z ní opravdu radost. Jsem zvědavá, co na mě pod stromečkem čeká,“ chválí pyšná maminka, která prozradila, že svátky bude slavit společně s rodinou v Písku, odkud pochází.

Líbí se vám naše články a projekt „Bulvar24.cz“? Přidejte se k nám na Facebooku
Fotogalerie:

Foto: archiv Pevonia Botanica
Foto: archiv Pevonia Botanica
Foto: archiv Pevonia Botanica
Foto: archiv Pevonia Botanica


 Foto: archiv Pevonia Botanica

Redakce Bulvar24.cz

Linda

Share