Václav Neckář zpíval ve Stínu kolonád a pokřtil knihu básní Petra Baťka

Bulvar24.cz – online lifestyle magazín, který má smysl číst!

Bulvární online lifestyle magazín o celebritách, slavných lidech, úspěšných lidech a dění kolem Vás. Bulvár, který má smysl číst!

CelebrityLifestyle

Václav Neckář zpíval ve Stínu kolonád a pokřtil knihu básní Petra Baťka

Václav a Jan Neckářovi a skupina Bacily vystoupili v beznadějně vyprodaném divadle v Mariánských Lázních na Karlovarsku. Koncert měl ale hlubší smysl, než jen slyšet potěšit fanoušky. Během večera zde moderátor a průvodce akce herec Petr Batěk pokřtil potřetí svou knihu veršů Mezi svými rýmy a pěvecké duo u toho samozřejmě nechybělo. Předal se také šek pro handicapovaného chlapečka a zazněla řada slavných hitů. I jeden s menší úpravou. 
 

Vloni Václav Neckář oslavil v Mariánských Lázních oslavil své 75. narozeniny. Herec Petr Batěk koncertem provázel a tam vznikl nápad, že jakmile bude na světě jeho už 3. sbírka veršů, bratři Neckářovi rozhodně nemohou chybět. A tak se taky stalo. Kromě nich, autora, nakladatele Pavla Mészárosze z AOS Publishing nechyběl na jevišti ani kněz Josef Hausar, který popřál knize mnoho čtenářů a sám prohlásil, že kniha ilustrovaná malířkou Michaelou Žemličkovou, stejně jako verše uvnitř jsou krásné.

“Jsem velmi rád, že se to podařilo a Václav s Honzou Neckářovými v průběhu koncertu tuto knihu, která i pomáhá, spolu s dalšími pokřtili. Moc si toho vážím. A čím více se té knihy prodá, tím větší částkou přispějeme,” uvedl autor publikace, herec a moderátor Petr Batěk.

Výtěžek z knihy Mezi svými rýmy jde totiž na pomoc mladému florbalistovi Radku Zelinkovi, který po loňském útoku Ukrajince na ulici v Plzni bojoval o život a přišel o nohu. S nepřízní osudu ale statečně bojuje a rehabilituje…

Kromě toho se během koncertu předával také šek na 60 tisíc korun rodičům handicapovaného Danečka, který předal generální partner večera MUDr. Ashraf Abu Taha.

Václavu Neckářovi, který zazpíval slavnou píseň Stín katedrál s úpravou Stín kolonád, což se skvěle hodí pro lázeňské prostředí, pak na pódiu zazpívala nádherně Ave Maria mladá zpěvačka Anna Gálisová, kterou objevil v březnu při svém koncertě v klášteře Teplá u Toužimi a byl naprosto okouzlen. “Já bych Tě poprosil, Aničko, kdybys mi jí zase zazpívala…,” požádal zpěvák dívku a ona svým naprosto čistým a nádherným hlasem dostala celý sál i průvodce večera Petra Baťka.

Herec a básník, který nedávno dotočil nový seriál Tomáše Magnuska Čechovi a točil i nový seriál pro Primu Tísňová linka, kromě tištěné verze knihy připravuje s řadou známých herců, jako je Libuše Švormová, Kristýna Janáčková, Ladislav Frej, Ladislav Županič a dalšími audioverzi, která vyjde na podzim a bude také pokřtěna. 
 

Fotogalerie:

Václav Neckář pokřtil knihu moderátora a herce Petra Baťka Mezi svými rýmy.
Václav Neckář pokřtil knihu moderátora a herce Petra Baťka Mezi svými rýmy.
Večer se nesl v duchu hudby, křtu knihy i charity
Večer se nesl v duchu hudby, křtu knihy i charity
Bratři Neckářovi i s kapelou Bacily zazpívali a zahrály staré známé hity...
Bratři Neckářovi i s kapelou Bacily zazpívali a zahrály staré známé hity…
Mladá zpěvačka Anna Gálisová zazpívala Václavu Neckářovi Ave Maria
Mladá zpěvačka Anna Gálisová zazpívala Václavu Neckářovi Ave Maria
Kniha Mezi svými rýmy se nepolévala, ale všichni si připili a požehnal ji kněz
Kniha Mezi svými rýmy se nepolévala, ale všichni si připili a požehnal ji kněz
Václav Neckář řádil na pódiu jako za mlada!

 

Redakce: Bulvar24.cz

Foto: Yvette Zikmundová

Share