V “Hovorech W” s Werichovým synem na sebe Aleš Cibulka práskl zásadní tajemství

Bulvar24.cz – online lifestyle magazín, který má smysl číst!

Bulvární online lifestyle magazín o celebritách, slavných lidech, úspěšných lidech a dění kolem Vás. Bulvár, který má smysl číst!

Celebrity

V “Hovorech W” s Werichovým synem na sebe Aleš Cibulka práskl zásadní tajemství

Pravidelné “HOVORY W s hosty”, které od ledna tohoto roku nabízí pražské Divadlo Karla Hackera každého třináctého v měsíci, proběhly tentokrát za účasti dvou atraktivních hostů. Syn Jana Wericha a bavič Jiří Werich Petrášek s nakladatelem a zpěvákem Pavlem Mészárosem si tentokrát pozvali dvě skutečné osobnosti. A diváci se dozvěděli věci….
 

První polovinu pořadu vyplnil svým vyprávěním předseda Společnosti Vlasty Buriana, současně mistr v oboru světové gastronomie, renesanční člověk a gentleman Pavel Holík. Povídalo se nejen o tom, co jemu, jakožto reprezentantu “staré školy” v dnešní astronomii a společenském styku chybí, ale i o přátelství Jana Wericha s Vlastou Burianem, o zákulisí života krále komiků i o jeho vztahu ke sportu. Jím se koneckonců vyznačuje i předseda Burianovy společnosti, který je nadšeným fotbalistou a už léta pořádá řadu akcí, propojujících právě jméno velkého komika a sport.

Ve druhé půlce pořadu divadelní prkna ovládl neopakovatelný humor skvělého moderátora, autora a znalce české filmové historie Aleše Cibulky. Během zcela spontánní konverzace, která se samozřejmě většinou točila kolem starých filmů a životních příběhů černobílých hvězd filmového plátna, došlo i na zcela neplánovaná témata, kdy na sebe Aleš Cibulka prozradil, něco, co možná mnozí netušili!

„Já jsem byl vcelku úspěšným pionýrem…,” prozradil s úsměvem a navíc přidal i některé pikantní informace o svém zdravotním stavu, které se nedávno dověděl od svého pediatra. V rámci improvizace se nakonec zapojil i do zpěvu. A že za doprovodu klavíristy Karla Štolby zněly ten večer hlavně melodie filmové, je jen logické.

Během závěrečného přípitku, který přímo na pódiu zprostředkoval Pavel Holík, oba hosté dostali jako vždy knižní dárek – tentokrát to byla třídílná encyklopedie Miloše Dvořáka Malý průvodce po hrobech velkých , která mapuje místa posledního odpočinku více než 750 slavných osobností českých dějin.

Aleš Cibulka dostal od Pavla Mészárose ještě dárek speciální – fotografii herečky Zdeňky Sulanové s jejím vlastnoručním podpisem z roku 1940. “Je to jedna z relikvií mé sbírky, kterou jsem se rozhodl věnoval Alešovi, protože to je ten pravý člověk, který takovou věc ocení. Ten dárek je můj výraz díků za to, co všechno Aleš dělá, aby pro další generace zachoval významný kus naší historie,” prozradil nakladatel.

Poprvé právě během únorových “Hovorů” mohli diváci využít přestávky v programu i k návštěvě nově otevřené divadelní kavárny, jejíž provoz právě ten den zahájila herečka Lucie Benešová, s níž se hosté mohli ten večer osobně setkat za pultem tohoto útulného divadelního klubu.

Autoři programu se, stejně jako diváci, už těší na 13. března, kdy bude hostem herec, hudebník a moderátor Václav Kopta.
 

 

Fotogalerie:

Od nakladatele Pavla Mészárose dostal Aleš Cibulka historickou fotografii Zdenky Sulanové s vlastnoručním podpisem.
Od nakladatele Pavla Mészárose dostal Aleš Cibulka historickou fotografii Zdenky Sulanové s vlastnoručním podpisem.
V Divadle Karla Hackera bylo hodně veselo...
V Divadle Karla Hackera bylo hodně veselo…
Aleš Cibulka v podazí s Karlem Štolbou si povídal s Pavlem Mészárosem.
Aleš Cibulka v pozadí s Karlem Štolbou si povídal s Pavlem Mészárosem.
...a napínavě poslouchal i Jiřího Wericha Petráška
…a napínavě poslouchal i Jiřího Wericha Petráška

 

Redakce: Bulvar24.cz

Foto: archiv AOS Publishing

Linda-1024x317

Share