Underground Comedy v Muzeu Grévin. Ostře a vtipně o slavných rodičích a dětech!

Bulvar24.cz – online lifestyle magazín, který má smysl číst!

Bulvární online lifestyle magazín o celebritách, slavných lidech, úspěšných lidech a dění kolem Vás. Bulvár, který má smysl číst!

Lifestyle

Underground Comedy v Muzeu Grévin. Ostře a vtipně o slavných rodičích a dětech!

Humor, který si nebere servítky, originální prostředí a parta komiků, která nezná slovo tabu. Uskupení Underground Comedy a její stand-up se vrací na kulturní scénu kavárny muzea Grévin již počtvrté a to 20. června 2016 od 19.30 h. Tentokrát se vše bude točit kolem tématu „Slavní rodiče a děti“. Proto si ostřílení komici také pozvali velmi speciálního hosta, blogera roku 2015 Dominika Landsmana, známého z blogu Deníček moderního fotra.

Nablýskané lobby a kavárna Muzea Grévin, hosté sedí u stolků, popíjejí a baví se. V pozadí hraje živá jazzová kapela. Publikum nažhavené na stand-up show v podání Undegroud Comedy. Taková atmosféra čeká na členy uskupení Jiřího Jakima, Tigrana Hovakimyana a Jitky Říčařové. Večerem provede Tomáš Plhoň. Dominik Landsman se podělí o zážitky ze života otce na rodičovské dovolené Ve večerních hodinách se Grévin, světoznámé muzeum voskových figurín, mění v kulturní scénu, která nabízí žánrová představení.


Pokud jste tedy ještě nezažili pravou stand-up comedy na vlastní kůži, neváhejte a přijďte v pondělí 20. června v 19.30 h do Grévinu, kde na Vás budou čekat komici s živým jazzovým doprovodem, plný bar a především skvělá atmosféra. Muzeum samotné má ve své sbírce sochy spousty slavných rodičů jako třeba Angelinu Jolie a Brada Pitta, ale i dětí, například zázračné dítě Wolfganga Amadea Mozarta.

Underground Comedy se vyznačuje humorem doslova bez hranic. Dokáží si udělat legraci prakticky z čehokoliv, včetně sebe a svůj humor rozhodně neomezují na politicky a společensky korektní témata. Jejich styl vychází z varietních představení, jež se začala objevovat na přelomu 18. a 19. století v Anglii. Žánr se postupně vyvíjel až do dnešní podoby, kdy vtipy a humorné skeče vystřídal satirický humor. Drtivá většina představení je dnes v podání one-man show, kdy komik stojí sám před publikem a baví ho jen za pomoci mikrofonu. Účinkující vystoupením navíc vyjadřuje své názory a vlastní pohled na svět. Stand-up humor se tak zařadil mezi intelektuální zábavu, která má mnohdy společenský přesah. V zahraničí dokonce nejúspěšnější stand-up projekty poráží ve sledovanosti hlavní večerní zprávy.

Líbí se vám naše články a projekt „Bulvar24.cz“? Přidejte se k nám na Facebooku

 


Fotogalerie:

Undegroud comedy titulka: Milan Bureš
Undegroud comedy titulka: Milan Bureš
foto: www.grevin-praha.com
foto: www.grevin-praha.com


 Redakce Bulvar24.cz

 

Aktuální práce pro modelky a hostesky…
job4models2
Líbí se vám článek? Sdílejte nás na sociálních sítích:
Share