Udělá Mistrovství ČR ve slalomu z herce Langmajera borce nebo myče aut?

Bulvar24.cz – online lifestyle magazín, který má smysl číst!

Bulvární online lifestyle magazín o celebritách, slavných lidech, úspěšných lidech a dění kolem Vás. Bulvár, který má smysl číst!

Lifestyle

Udělá Mistrovství ČR ve slalomu z herce Langmajera borce nebo myče aut?

VLTAVÍN TROPHY v Panenském Týnci s Lukášem Langmajerem. 

Herec, představitel rolí ve filmech Bobule, Babovřesky, v seriálech Tv Prima Vinaři, nově natáčeném Na vodě pro TV Nova, moderátor, ale také závodník zavítá v neděli 8. listopadu do Panenského Týnce na Lounsku. Pojede zde závod s legendárním Peugeotem 205 Gti versus nejnovější model Peugeot 208 Gti na závodní trati 140Ps/200Ps Atmosféra vrs turbo.

Závodní speciál se postaví produkčnímu vozu na závodní trati během mistrovství ČR ve slalomu. Buď se z mladého herce a závodníka stane ještě větší borec za volantem, nebo skočí v mycí lince.

„Posadím se do horkého sedadla 208 Gti a zkusím své štěstí, jestli budu lepší a rychlejší. Když ne, budu jeden den mít u společnosti Peugeot Kopecký, od něhož mám své auto mýt zákazníkům auto,“ říká herec a závodník Lukáš Langmajer.

Jako bonus bude možné prohlédnout si jako první v ČR Peugeot 308 Gti 250 Ps, který má doposud Autosalon Peugeot Kopecký jako jediný v ČR!


Sám herec se po českých silnicích prohání ve velkém, modrém Peugeotu combi, který je spolehlivý, bezpečný, což byla Lukášova podmínka a rozhodující faktor kvůli bezpečnosti jeho rodiny, manželky Lucie a malého syna Mikuláše.

Mistrovství ČR ve slalomu v Panenském Týnci bude především jízda mezi kuželkami postavenými na letištní ploše. Trať bude vyznačena brankami o šíři 3 metry o různé hustotě. Podle závodníků je jízda mezi brankami dost náročná nejen na přesnost najetí té správné stopy, ale také na orientaci mezi nimi. Z bezpečnostních důvodů lze slalomovou trať absolvovat jen s přilbou na hlavě a zavřenými okny.

Jede se na čas a kontroluje se správné projetí branek. Za nesprávné projetí nebo poražení kuželek čeká jezdce postih v podobě trestných bodů.

Autoslalom je také velice dobrou výukou řidičských návyků a schopností.

Fotogalerie: 

Langmajer Lukáš civilní auto
Langmajer Lukáš civilní auto
Langmajer auto Peugeot 206 zavodní - interiér
Langmajer auto Peugeot 206 zavodní – interiér
Langmajer auto Peugeot 206 závodní
Langmajer auto Peugeot 206 závodní
Langmajer Lukáš
Langmajer Lukáš
Langmajer Lukáš za volantem
Langmajer Lukáš za volantem
Langmajer Lukáš
Langmajer Lukáš
Langmajer Lukáš
Langmajer Lukáš

Foto: archiv L. Langmajera a Kopecky.cz

Redakce Bulvar24.cz

Aktuální práce pro modelky a hostesky…
job4models2
Share