Tváří letošního ročníku MissOK se stala Jana Doleželová

Bulvar24.cz – online lifestyle magazín, který má smysl číst!

Bulvární online lifestyle magazín o celebritách, slavných lidech, úspěšných lidech a dění kolem Vás. Bulvár, který má smysl číst!

Rozhovory

Tváří letošního ročníku MissOK se stala Jana Doleželová

Patronkou třetího ročníku soutěže se stala známá rodačka z Olomouckého kraje Jana Doleželová. Ta se pyšní titulem Miss ČR 2004 a postoupila do TOP 15 tehdejší Miss World. Má za sebou úspěšnou dráhu na poli modelingu. Dalším lákadlem pro dívky je garantovaná účast jedné z finalistek na celosvětové soutěži Miss Tourism.  

Soutěž MissOK není jen o kráse. Díky spolupráci s Olomouckým krajem, respektive Odborem školství, mládeže a tělovýchovy Krajského úřadu se snažíme studentkám poskytnout platformu k získání cenných zkušeností.

V soutěži jde také o komunikační schopnosti dívek, jejich prezentaci, dovednosti a další faktory. Jana Doleželová je tou správnou osobou, která je schopna dívkám předat to, co se naučila v modelingu i svém profesním životě. Nejde jen o čestnou funkci, Jana bude s dívkami v kontaktu a bude jim v průběhu soutěže pomáhat.

1) Život v showbyznysu a modelingu jste částečně opustila a začala se více věnovat svému povolání v oblasti farmacie. Jak na ta léta spojená se ženskou krásou vzpomínáte?

Odpověď: Showbusinessu se věnuji dodnes v rámci moderování společenských akcí. Modelingu jsem se věnovala především proto, že mi umožňoval v rámci práce mé oblíbené cestování. Navíc je to nejlepší studentská brigáda. Moje vzpomínky jsou hezké a mohu doporučit.

2) Co pozitivního mohou dívkám přinést podobné soutěže?

Odpověď: Zkušenosti, sebevědomí, samostatnost, schopnost vystupovat na veřejnosti.

3) Již v lednu se uskuteční casting MissOK. Co byste holkám poradila? Proč se vlastně přihlásit?  

Odpověď: Poradila bych jim především, aby byly při castingu a soutěži přirozené a nervozitu hodily stranou. Důležitá je také jedinečnost, čili zamyslet se nad tím, čím mohou porotu zaujmout.

4) Nejen z oblasti modelingu máte množství zkušeností. Kdybyste holkám mohla předat nějaké „životní moudro“, co by to bylo?

Odpověď: Když jdeš nahoru, nezapomeň uctivě všechny zdravit, můžeš je potkat, až půjdeš třeba někdy dolů.

A také: Nezapomínej na staré známé pro nové.


Dívky, které se dostanou do finálové dvanáctky, se tak mohou těšit na Janu Doleželovou.

Co ještě soutěž přináší? Všechny finalistky zažijí víkendové soustředění all inclusive ve Sport & Relax areálu Bozeňov a získají smlouvu s prestižní brněnskou modelingovou agenturou s dvacetiletou historií D.F.C. FASHION CLUB. Díky této spolupráci garantujeme jedné finalistce také účast v renomované celosvětové soutěži Miss Tourism. A je velký předpoklad, že se soutěž uskuteční v jedné z exotických destinací.

Casting se uskuteční 15. ledna a je možné se registrovat na webu soutěže www.missok.cz.

Líbí se vám naše články a projekt „Bulvar24.cz“? Přidejte se k nám na Facebooku.

Fotogalerie:

foto: archiv Jana Doleželová
foto: archiv Jana Doleželová

Profilové foto: archiv Jana Doleželová

Redakce Bulvar24.cz

Aktuální práce pro modelky a hostesky…
job4models2
Líbí se vám článek? Sdílejte nás na sociálních sítích:
Share