Trailer filmu KRÁLOVÉ HOR, který se točil 8 let bez použití triků a efektů

Bulvar24.cz – online lifestyle magazín, který má smysl číst!

Bulvární online lifestyle magazín o celebritách, slavných lidech, úspěšných lidech a dění kolem Vás. Bulvár, který má smysl číst!

Video

Trailer filmu KRÁLOVÉ HOR, který se točil 8 let bez použití triků a efektů

Španělský režisér Gerardo Olivares natáčel 8 let bez použití triků a zvláštních efektů film KRÁLOVÉ HOR.

Gerardo Olivares získal bohaté zkušenosti s natáčením se zvířaty, již při svém předchozím snímku Mezi vlky (Entrelobos, 2011). Tam také objevil talent mladého Manuela Camacho, kterého obsadil do role Lucase. Herecká legenda Jean Reno jako Danzer stále neztrácí nic ze svého charismatu a hereckého umění, které diváci tolik milují.

Bioscop tento dobrodužný film uvede do kin na Štědrý den 24.12. 


Synopse filmu:

Příběh o silném přátelství chlapce a orla. Mládě orla je svým starším bratrem vyhozeno z hnízda, a tím odsouzeno k smrti.

Chlapec Lucas (Manuel Camacho) nezná lásku, ani teplo domova. Po smrti matky se jeho otec (Tobias Moretti) uzavřel do sebe a utápí se v zármutku.

Osud svádí Lucase a orlí mládě dohromady. Chlapec ptáče zachrání a pojmenuje ho Abel. Tajně se o něj stará, krmí ho. Ve společnosti mladého dravce nachází lásku a přátelství, které mu doma tolik chybí. S pomocí starého lovce Danzera (Jean Reno) učí Abela létat a lovit. Jak dravec roste a sílí, blíží se den, kterého se Lucas bojí. Den, kdy bude muset svého opeřeného přítele vypustit zpět do volné divočiny.

Zdroj: Youtube, Bioscop CZ 

Fotogalerie:

foto: Bioscop CZ
foto: Bioscop CZ

Profilové foto: Bioscop CZ

Redakce Bulvar24.cz

Aktuální práce pro modelky a hostesky…
job4models2
Share