Tradiční sraz krásných těl opět zazářil!!!

Bulvar24.cz – online lifestyle magazín, který má smysl číst!

Bulvární online lifestyle magazín o celebritách, slavných lidech, úspěšných lidech a dění kolem Vás. Bulvár, který má smysl číst!

Video

Tradiční sraz krásných těl opět zazářil!!!

Sportovní oddíl kulturistiky SIWI Fitness se vzájemnou spoluprací s obchodem pro výživu a doplňky “Zdraví a fitness” pořádal již už tradiční sraz, tentokrát ve městě Olomouc ve sportovním centru Omega.

A že se bylo na co koukat a také se na co dívat 🙂 Na srazu byli přítomni zkušení trenéři, kteří se ujali svého řemesla a předávali své cenné rady a zkušenosti. Účastnilo se také mnoho osobností z kulturistiky a fitness, jako Pavol Jablonický, Vlaďka Krásová, Filip Šteflovič a Valerie Peršina.

Na přednáškách se řešila hlavně strava, doplňková výživa a celková příprava na závody. Pan Jablonický se rozpovídal i o své minulosti a popisoval svou zlatou éru.

A že tento sraz návštěvníky opravdu zaujal? O tom svědčí mnoho nových přihlášekdo klubu SIWI Fitness. Doplňková výživa od “Zdraví a fitness”, byla k mání pro účastníky srazu za velmi přijatelné ceny.

Celkový dojem ze srazu popisuje účastnice Bohunka Vašková velmi pozitivně. Za redakci Bulvar24.cz můžeme říct, že sraz byl zaměřen hlavně na zábavu a se špetkou velmi kvalitních informací byl i poučný.

A především… bylo na co koukat... sexy těla některých návštěvníků opravdu stála za to 🙂

Článek: Populární sraz nádherných žen a vypracovaných mužů klubu SIWI Fitness

Zdroj: Youtube, SIWI Fitness

IMG_1786holky
Foto: Sabina Dráčková
IMG_1794kluci
Foto: Sabina Dráčková

Profilové foto: Sabina Dráčková

Redakce Bulvar24.cz

Share