Tohle musíte vidět: Zounar jako transvestita, Kraus s knírem ala Stalin!

Bulvar24.cz – online lifestyle magazín, který má smysl číst!

Bulvární online lifestyle magazín o celebritách, slavných lidech, úspěšných lidech a dění kolem Vás. Bulvár, který má smysl číst!

Nezařazené

Tohle musíte vidět: Zounar jako transvestita, Kraus s knírem ala Stalin!

Další komedie je na světě! Martin Zounar, Martina Randová, Martin Kraus, Zbyšek Pantůček a v alternacích Daniela Šinkorová a Antonín Procházka se potkávají ve hře Osm eur na hodinu. Autorem je Sébastien Thiéry, jehož komedii Dva nahatý chlapi uvedla JT Promotion loni a získala obrovský ohlas u diváků a hraje se po celé republice. I Osm eur na hodinu čeká podobné tour. Jen teď kvůli koronavirovému opatření vlády se některá představení přesouvají na nové termíny.

Premiéra komedie, v níž se Martin Zounar pohybuje v ženských šatech, protože hraje travestitu, a kde jeho kolega Martin Kraus zjevuje s hustým knírem ala Stalin, se uskutečnila v pražském Divadle Palace.

„Nyní po zavedení opatření vládou do odvolání samozřejmě představení nikde nebudou, ale nerušíme je, jen se odehrají v náhradních termínech, které budeme ladit po ukončení zákazu a budeme všechny informovat. Je nám to líto, ale takové je nařízení vlády,“ vedl producent Jiří Turek z JT Promotion.

Na premiéru komedie Osm eur na hodinu, přišlo i několik známých osobností, které se podle svých slov skvěle bavily! Například režisér Zdeněk Troška, dietoložka a lékařka Kateřina Cajthamlová, majitelka kliniky estetické medicíny a také moderátorka Petra Řehořková, spisovatelka Marie Formáčková, herečka Lucie Zedníčková či herec, hudebník a kantor Petr Batěk a další.

„Moc jsem se pobavil, velmi se mi to líbilo, zvlášť proto, že to byla komedie a lidi se dneska potřebují bavit, smát se. A ne, aby na ně pořád padaly nějaké hrůzy. Výkony všech herců byly skvělé a obdivuji je. A tedy Martin Zounar, kterého léta dobře znám a znal jsem jeho tatínka, skvělého herce, je prostě úžasný. Moc mě to potěšilo,“ prozradil Troška, který občas rád do divadla chodí, a také si tam i sonduje některé herce pro své filmy.

„Bylo to vtipné, úsměvné, místy i k zamyšlení, a tak trochu ze života. Bavili jsme se a pochopitelně, když vešel Martin Zounar převlečený za ženskou, byla to bomba. Moc jsem se bavila a jsem ráda, že jsem dostala pozvání na skvělou komedii,“ podotkla spisovatelka, která napsala nespočet knih například s Helenou Růžičkovou, tak i Zitou Kabátovou a dalšími osobnostmi.

„Obdivuji Martina Zounara, protože hrát takový kus, a ještě převlečený za ženu, není rozhodně jednoduché. Má neskutečný talent. Nevím, jestli bych v takovém kostýmu chtěl dvě hodiny být,“ dodal s úsměvem herec Petr Batěk.

„Nás práce s Martinem, ale i s ostatními kolegy – Martinem Krausem, Zbyškem Pantůčkem, Dankou Šinkrovou moc baví, Jsme naladěni na stejnou vlnu, umíme si udělat ze sebe legraci a s režisérem Tondou Procházkou je to prostě vždycky zábava. A pokud se diváci bavili, pak je to pro nás to největší ocenění,“ podotkla herečka Martina Randová, s níž Martin Zounar hraje i v novácké Ordinaci v růžové zahradě. Ona sama pak účinkuje i v pořadu O 10 let mladší a spolu s Ivou Pazderkovou hraje aktuálně i ve Studiu Dva hru Třetí prst na levé ruce.

Na otázku, zda jí nešokovalo, když poprvé viděla Zounara v dámském oděvu, s lehkostí a úsměvem odpověděla. “Já už viděla Martina ve všem možném i bez všeho možného, že rozhodně ne. A i kdyby měl na sobě cokoli, beru to tak, že to k tomu patří, a že on to skvěle zahraje a udělá si z toho bezvadnou pomůcku,” podotkla Randová.

„Je to radost! Prostě radost pracovat s bezvadnými lidmi a já si to užívám. Opravdu, je to něco, co mi vyhovuje, co už ve Dvou nahatých chlapech zafungovalo a teď to jen rozvíjíme. Je u toho vždycky velká legrace a Toníček Procházka nám v rámci zkoušení hlavně i umožňuje si do toho dávat i vlastní věci, podněty,“ dodal Martin Zounar, který po prázdninách začne zkoušet další komedii, kterou bude hrát spolu s Filipem Blažkem a ponese název Úvěr. Na premiéru jej přišla podpořit jeho partnerka Kateřina, které se představení také moc líbilo a jak s humorem prozradila, je ráda, že její Martin ženské šaty nosí výhradně a pouze na jevišti.

Komedie Osm eur na hodinu pojede za diváky po celé republice a už nyní jsou desítky představení vyprodaných. Produkce i požpak jen oznámí náhradní termíny.

Fotogalerie:

S Martinou Randovou se Martin Zounar opět potkává na jevišti
S Martinou Randovou se Martin Zounar opět potkává na jevišti
S Martinem Zounarem, Martinou Randovou hraje i Zbyšek Pantůček
S Martinem Zounarem, Martinou Randovou hraje i Zbyšek Pantůček
Martin Zounar s Martinem Krausem, který překvapuje hustým knírem
Martin Zounar s Martinem Krausem, který překvapuje hustým knírem
Martinu Zounarovi to v ženském přestrojení neobyčejně sluší
Martinu Zounarovi to v ženském přestrojení neobyčejně sluší
Na premiéru přišel i Zdeněk Troška
Na premiéru přišel i Zdeněk Troška
V rámci komedie Osm eur na hodinu pod režií Antonína Procházky je prý vždy velká pohoda a legrace
V rámci komedie Osm eur na hodinu pod režií Antonína Procházky je prý vždy velká pohoda a legrace

Redakce: Bulvar24.cz

Foto: Jaroslav Hauer

 

 

Share