Tohle je nový klip Lucky Vondráčkové, jak se vám líbí? A co ten fešák vedle ní?

Bulvar24.cz – online lifestyle magazín, který má smysl číst!

Bulvární online lifestyle magazín o celebritách, slavných lidech, úspěšných lidech a dění kolem Vás. Bulvár, který má smysl číst!

CelebrityLifestyle

Tohle je nový klip Lucky Vondráčkové, jak se vám líbí? A co ten fešák vedle ní?

Zpěvačka Lucie Vodnráčková přišla s novou písničkou a klipem. Nenazpívala ji sama, ale s fešákem, kterého publikum jistě dobře zná. Julian Záhorovský byl totiž finalistou v první řadě ČeskoSlovenské SuperStar. Jak se vám líbí tenhle nový počin, který má trochu zvláštní název – Umřu s tebou.

Producentsky se písně ujal Boris Carloff, který produkoval nahrávky kapele Kryštof nebo Davidu Kollerovi ze skupiny Lucie.

K napsání písně Umřu s tebou mě inspiroval můj velmi oblíbený film Walk the line a příběh Johnyho Cashe a June Carterové. Oslovit Lucku byl spontánní nápad. Neměl jsem na ni kontakt a jen zkusil napsat na jeden profil na facebook,“ prozradil Julian Záhorovský, který je velký fešák a vedle Lucky Vondráčkové mu to velmi sluší.

Profil to byl správný a Lucie, ať prý moc na facebooku neodepisuje, odepsala a spolupráce mohla začít. „Její podoba s June Carter je fakt obrovská,“ dodal Julian s obdivem ke zpěvačce, kterou do té doby osobně neznal.

S Julianen jsem natočila duet a klip. Když s tím nápadem přišel, nic moc jsem o něm nevěděla. Bylo mi na něm ale sympatické, že v době, kdy nemusel, kdy byl megapopulární, si ještě dostudoval vysokou školu. Navíc píše dobré texty a má hudební nápady, které mě baví. No a je fakt síla, jak na něj letěj holky. (smích)“ práskla Lucie.

Klip vznikl ve dvou verzích. Černobílá pro Youtube a barevná vertikální verze, která je k vidění pouze na instagramu Lucie a Juliana.

Další společné pracovní aktivity spolu dvojice neplánuje. Lucie se opět vrhla do dabingu, který ji neskutečně baví a chtěla by si ještě natočit klip na jednu píseň ze svého posledního alba Růže. Julian prý plánuje další nahrávky, ať už sám nebo s kapelou.

Fotogalerie:

Spolupráci si Lucie s Julianem velmi pochvaluje
Spolupráci si Lucie s Julianem velmi pochvaluje
Píseň a klip se jmenuje Umřu s tebou!
Píseň a klip se jmenuje Umřu s tebou!
Lucie a Julian při natáčení klipu k nové písni.

 

 

Share