Tohle je jediný hadí muž v ČR!

Bulvar24.cz – online lifestyle magazín, který má smysl číst!

Bulvární online lifestyle magazín o celebritách, slavných lidech, úspěšných lidech a dění kolem Vás. Bulvár, který má smysl číst!

Lifestyle

Tohle je jediný hadí muž v ČR!

Když se řekne jméno Berousek, každý si vybaví početnou rodinu „cirkusáků“, proto není divu, že dalším kdo vstoupil do ono světa je mladý, usměvavý, jednadvacetiletý mladík Ludvík Berousek. Drží mimochodem jedno zajímavé prvenství v České republice!

Ludvík Berousek je nejmladším hadím mužem u nás a svého času byl i nejmladším v Evropě. V současné době je také jediným aktivním hadím mužem v Čechách i na Slovensku. V 10 letech se ve Švýcarsku, při zahraničním angažmá, seznámil se svým pozdějším trenérem, který jej začal v 11 letech trénovat. 


Tvrdé tréninky trvaly celý rok. Ve svých 12 letech poprvé vystoupil se svojí exhibicí před publikum. Vystoupení mohlo být dříve, ale nestalo se tak: „Bohužel jsem si po třech měsících tréninků vykloubil kyčli a dva měsíce jsem byl v neschopnosti“, prozradil Ludvík.

Letos tedy slaví 10 let na scéně se svými vystoupeními. Je jeden z mála ve světě co proleze tenisovou raketou a navíc se dokáže „poskládat“ do krabice o rozměrech 50 x 50 x 50 cm.

Vidět jej můžete od letošního jara v cirkuse Jo-Joo a také i na různých akcích při jeho sólových vystoupeních. Cirkus Jo-jo se i letos plánuje zastavit i v Praze.

Ludvík má spoustu zájmů a zálib, jako každý mladý člověk si zajde posedět s přáteli, zajde do kina, zaplavat si, rád chodí do fitka, poslouchá hudbu, ale hlavně každý den 1 – 2 hodiny trénuje, připravuje nová čísla.

Kromě účinkování v cirkuse Jo-Joo jezdí Ludvík i na zahraniční vystoupení. Navštívil například Itálii, Německo, Belgii, Holandsko, Francii, Island. Tleskali mu i v Rusku, Polsku, Rakousku. Nejvíce si ale zamiloval Miláno, kde se mu líbilo nejvíc a kde má vždy při svém vystoupení velký úspěch.

„Úspěchem pro mě je to, že na moje vystoupení lidé chodí. Jsem ale jinak úplně normální, obyčejný kluk, kterého hlavně baví to co dělám“, prozradil mladý Berousek a doplnil: „Rád bych třeba vystoupil v Las Vegas, to ej takový můj sen“.

Nedávno Ludvíka mohli vidět diváci i na televizní obrazovce televize Relax, v pořadu Cabaret. V jednání je i vystoupení ve dvou pořadech dalších celoplošných televizí. A od dubna bychom měli Ludvíka pravidelně vídat i v jednom zábavném pořadu velké diskotéky v Praze. Zatím nechce ale více prozradit, prý aby nic nezakřikl a vše se splnilo.
Fotogalerie:

Ludvík Berousek je jediný hadí muž v ČR!
Ludvík Berousek je jediný hadí muž v ČR!
Ludvík patří do známé cirkusácké rodiny!
Ludvík patří do známé cirkusácké rodiny!
Tohle asi dokáže málokdo!
Tohle asi dokáže málokdo!

Redakce Bulvar24.cz

Foto: Petr Mráček

Linda

 

 

Share