To tu ještě nebylo:  Muzikálová hvězda si od vrásek pomáhá maskou z 24 – karátového zlata.

Bulvar24.cz – online lifestyle magazín, který má smysl číst!

Bulvární online lifestyle magazín o celebritách, slavných lidech, úspěšných lidech a dění kolem Vás. Bulvár, který má smysl číst!

Lifestyle

To tu ještě nebylo: Muzikálová hvězda si od vrásek pomáhá maskou z 24 – karátového zlata.

Zpěvačka Iva Marešová se umí nechat pořádně hýčkat. A za pořádně tučnou sumičku. Ke své kosmetičce chodí pravidelně na masku, a to ne jen tak ledajakou.

Na obličej si nechává aplikovat masku z pravého 24 karátového zlata. “Bylo mi to mojí kosmetičkou Maruškou Reichl doporučeno. Chodím k ní léta, zná perfektně mojí pleť a ví, co si může dovolit. Prý zlato skvěle hydratuje, je skvělé na vrásky. Vlastně nikdy jsem neměla na sobě tolik zlata jako teď, normálně preferuji stříbro,” řekla Super.cz Iva.Pečuje o sebe prý pravidelně. “Jako zpěvačka chci samozřejmě dobře vypadat, navíc v divadle na mě nanáší spoustu líčidel a pleť trpí. Teď jsem péči o sebe ještě intenzivněla, protože 25. června máme výroční 100. představení muzikálu Antoinetta – královna Francie, nebude tradičně v divadle Hybernia, ale slavíme velkou open air show na zámku Konopiště, má přijít až pět tisíc lidí, tak chci samozřejmě vypadat krásně a odpočatě, abych se líbila. A to nejen pěvecky. Hrozně se na to těším. Bude to  první open air přestavení,  bude připravený nádherný ohňostroj, celkově půjde o velkou show,” dodala Iva Marešová.

Líbí se vám naše články a projekt „Bulvar24.cz“? Přidejte se k nám na Facebooku
Fotogalerie:

foto: Musical production
foto: Musical production
foto: Musical production
foto: Musical production
foto: Musical production
foto: Musical production
foto: Musical production
foto: Musical production


 zdroj foto: Musical production

Redakce Bulvar24.cz

Aktuální práce pro modelky a hostesky…
job4models2
Líbí se vám článek? Sdílejte nás na sociálních sítích:
Share