Těžké práce se nebojí. Kamila Nývltová si našla práci v lese!

Bulvar24.cz – online lifestyle magazín, který má smysl číst!

Bulvární online lifestyle magazín o celebritách, slavných lidech, úspěšných lidech a dění kolem Vás. Bulvár, který má smysl číst!

CelebrityLifestyle

Těžké práce se nebojí. Kamila Nývltová si našla práci v lese!

Jednou z hvězd české hudební scény, která ze dne na den kvůli koronavirovým opatřením přišla o práci a závazky je i zpěvačka a herečka Kamila Nývltová. Místo premiéry muzikálové show WE WILL ROCK YOU, teď představitelka Killer Queen je doma v Podkrkonoší a kromě pečení úžasného cukroví také pomáhá dobré věci.

Kamila Nývltová se rozhodla nesedět jen tak doma se založenýma rukama a našla si náhradní práci. Čistí lesy!  Kromě muzikálu WE WILL ROCK YOU, měla naplánované také evropské turné se skupinou Two steps from hell, kterou měla doprovázet jako sólistka.

“Jelikož jsme s přítelem už skoro dva měsíce v Krkonoších a jelikož jsme oba přišli na chvíli o práci, tak jsem si oba museli najít něco jiného, než zase začne všechno fungovat. Kývli jsme na nabídku pracovat v lese. Chodíme je čistit,” přiznala se zpěvačka. A jde prý opravdu o náročnou práci.

“Kdo to nikdy nedělal, neumí si představit, co znamená v lese vyklidit 50 kubíku dřeva. Ale šli jsme do toho. Každá koruna je teď dobrá a hlavně já nevydržím sedět doma a nic nedělat. Partner to má stejné. Navíc je v lese nádherný klid,” říká Kamila s tím, že zatímco její partner Pepa nosí celé stromy, ona jenom to, co unese.

“Někdy pracujeme celý den, jindy jenom několik hodin. Záleží na tom, kolik máme sil,” vysvětluje představitelka Killer Queen. Ta má zatím v plánu v Krkonoších zůstat do konce letních prázdnin.

“Zkoušení v divadle zatím nemám, protože nikdo ještě nedal vědět. Všichni čekáme, co bude. Takže dokud se něco nezmění, budu čistit lesy,” dodala zpěvačka, která ale ani během nouzového stavu nezanevřela na zpěv. “Chystám klip a novou píseň,” vzkázala svým fanouškům, Kamila, která doufá, že se v muzikálové show WE WILL ROCK YOU představí co nejdříve.

Fotogalerie:

Kamila Nývltová se zapojila do čištění lesů
Kamila Nývltová se zapojila do čištění lesů
Původně se chystala na roli v muzikálu We Will Rock You
Původně se chystala na roli v muzikálu We Will Rock You
Velikonoce si Kamila i tak dokázala udělat hezké
Velikonoce si Kamila i tak dokázala udělat hezké
Kamila Nývltová taky ráda peče
Kamila Nývltová taky ráda peče

Redakce: Bulvar24.cz

Foto: archiv K. Nývltové

 

Share