Těžce zraněný Honza Musil už má důvod se usmívat!

Bulvar24.cz – online lifestyle magazín, který má smysl číst!

Bulvární online lifestyle magazín o celebritách, slavných lidech, úspěšných lidech a dění kolem Vás. Bulvár, který má smysl číst!

Celebrity

Těžce zraněný Honza Musil už má důvod se usmívat!

Honza Musil v nemocnici.

Na první pohled banální pád, ve skutečnosti něco, co jej mohlo stát život, nebo minimálně zbytek života na vozíku. Moderátor Honza Musil měl naštěstí asi více štěstí než rozumu a stáli při něm všichni svatí.
 

Před Vánocemi spadl ze štaflí v garáži na hranu překližky, která prostor předělovala napůl, přímo na záda. Nejrpve se zdálo, že půjde jen o naraženinu a pár zlomenin, ve skutečnosti ale zlomená žebra, obratle, pneumotorax a hrozba, že už nikdy nebude chodit.

Naštěstí se blýská na lepší časy. Moderátor už opustil oddělení JIP, kde trávil dva týdny.

„Nebylo tady nic. Nic! Pouze taková ta běžná vyšetřující činnost. Ráno vám vezmou krev, přijde vás zkontrolovat sestra nebo lékař, a to je všechno. Celý zbytek dne jen ležíte a přemýšlíte,“ přiznal Honza Musil, jemuž se teď novým domovem stala rehabilitační klinika. 

Měl hned důvod k úsměvu, protože kromě partnera Jakuba za ním přijela jeho bývalá žena, s níž má řadu let skvělé vztahy, dvě dcery s vnoučetem. „Dnes jsem tu měl své milované.

To je přesně ten okamžik, který vám dodává energii,” napsal Musil na sociální síti.

Moderátor ví, že uteče ještě hodně vody, než bude moct jít domů, ale naděje je veliká. A protože Honza Musil má obrovsky silnou vůli, je jasné, že už by mělo být jenom lépe. Tak mu budeme držet pěsti! 
 

 

Fotogalerie:

Honza Musil už nemusí být na JIPce,kde čas skoro neutíkal.
Honza Musil už nemusí být na JIPce,kde čas skoro neutíkal.
Televize Barrandov se bez Musila bude muset chvíli obejít.
Honza Musil si od televize dá ještě pár týdnů volno, než se dá úplně dohromady.

 

Redakce Bulvar24.cz

Foto: FB H. Musila a TV Barrandov

 

Redakce Bulvar24.cz

Linda-1024x317

Share