Tereza Voříšková kvůli roli přibrala šest kilo!

Bulvar24.cz – online lifestyle magazín, který má smysl číst!

Bulvární online lifestyle magazín o celebritách, slavných lidech, úspěšných lidech a dění kolem Vás. Bulvár, který má smysl číst!

Lifestyle

Tereza Voříšková kvůli roli přibrala šest kilo!

Do kin už tento týden ve čtvrtek zamíří nový film Jana Svěráka Po strništi bos, který dějově předchází jeho slavnému snímku Obecná škola. Představitelka maminky malého Edy Tereza Voříšková si proto před natáčení zajela pro rady k Libuši Šafránkové a na Frekvenci 1 prozradila, co všechno byla ještě pro svou novou roli ochotna udělat. Přibrala dokonce šest kilo!  

Ta ztvárnila Edovu maminku právě v Obecné škole. „Měla jsem strach, aby mě s ní lidé nesrovnávali. Ale ona mě neskutečně podpořila. Byla pro mne velkou inspirací a jsem za to setkání ráda,“ řekla Tereza. Natáčení snímku ji ale podle svých slov hodně vyčerpalo. „Byla jsem natolik unavená, že i přes to jsem se sebrala a šla pěšky za Prahu do přírody, kde jsem strávila pět dní. Obešla jsem jezero, les…Dělalo mi to dobře,“ prozradila v rozhovoru s Těžkým Pokondrem na Frekvenci 1 Tereza. Mimo jiné také přiznala, že před natáčením v rámci vlastní přípravy přibrala. „Šest kilo jsem měla nahoře. A pak režisér si toho ani nevšiml. Teď už jsem zpět na své váze,“ dodala herečka.

Líbí se vám naše články a projekt „Bulvar24.cz“? Přidejte se k nám na Facebooku


Profilové foto: Voříšková Frekvence 1

Redakce Bulvar24.cz

Sledujte každé pondělí nový díl talk show “Horké křeslo Lindy Bernátové”Linda

Share