Tereza Brodská se vrací do seriálu. Víme, do jakého!

Bulvar24.cz – online lifestyle magazín, který má smysl číst!

Bulvární online lifestyle magazín o celebritách, slavných lidech, úspěšných lidech a dění kolem Vás. Bulvár, který má smysl číst!

Celebrity

Tereza Brodská se vrací do seriálu. Víme, do jakého!

Nikdy neříkej nikdy. To si nejspíš právě řekla herečka Tereza Brodská, která se vrací do nekonečného seriálu Ulice. A to přesto, že před časem se zařekla, že do ateliéru v pražské Hostivaři jen tak nevstoupí.

Dcera Vlastimila Brodského a Jany Brejchové jako Bára Jordánová se v seriálu Ulice objevovala od první klapky v roce 2005 až do roku 2011. Pak se rozhodla, že končí. „Ulici jsem za šest let dala všechno a Ulice dala všechno mně,“ uvedla Brodská. 
 

„Já jsem člověk, který se, když něco uzavře, nevrací, ale Matěj Podzimek, který nyní píše scénáře, mě přemluvil, takže jsem slíbila, že se vrátím. I když tedy jen na pět dní, ale vrátím se,“ podotkla herečka. 

Prozradila také, že od svého odchodu seriál nesleduje a s herci, kteří v něm jsou, se uvidí poprvé.

Tereza nyní nevylučuje, že v seriálu bude točit i dál, ale vše je ve hvězdách. Práce má až dost. Například nyní se objeví v novém seriálu Inspektor Max s Jurajem Kukurou v hlavní roli. „Byla to skoro roční a skvělá práce s úžasnými lidmi, a co si budeme povídat, se skvělým Jurajem,” vychválila natáčení Brodská.

Do toho stíhá několikát týdně navštěvovat svou vážně nemocnou maminku Janu Brejchovou, která už několikátým rokem žije v LDN pražského Motola, kde je o ni skvěle postaráno. „Její diagnóza zní – degenetarivní onemocnění mozku a každý den je trochu jiný. Ale s ohledem na svůj stav je vlastně v pořádku. Já jsem celému personálu toho oddělení nesmírně vděčná za to, s jakou láskou a péčí pečují nejen o maminku, ale i další pacieny,” dodala herečka.
Fotogalerie:

Tereza Brodská o práci nouzi rozhodně nemá!
Tereza Brodská o práci nouzi rozhodně nemá!
Takhle se Tereza Brodská před lety loučila s Ulicí.
Takhle se Tereza Brodská před lety loučila s Ulicí.

 

Redakce Bulvar24.cz

Foto: ČT, Nova

Linda

 

Share