Tenhle blonďák se stal novým Mužem roku!

Bulvar24.cz – online lifestyle magazín, který má smysl číst!

Bulvární online lifestyle magazín o celebritách, slavných lidech, úspěšných lidech a dění kolem Vás. Bulvár, který má smysl číst!

CelebrityFashionLifestyle

Tenhle blonďák se stal novým Mužem roku!

Po uplynulých ročnících, kdy se v Náchodě vítězem stávali vysocí, urostlí a hlavně tmavovlasí fešáci, se Mužem roku 2019 stal blonďák. Vojtěch Urban ze Vsetína tak velmi překvapil. 26letý podnikatel se stal jubilejním 20. nejkrásnějším mužem republiky. 
 

Na druhém místě skončil 29letý lektor Jan Solfronk a třetí příčku obsadil 21letý student Immanuel Adenubi.

“Nový Muž roku Vojtěch Urban poletí reprezentovat Českou republiku na soutěž Mister International. Druhý Jan Solfronk na Mister Supernational a třetí úspěšný finalista Imanuel Adenubi na Man of the World,” prozradil prezident soutěže David Novotný.

„Chtěl bych lidi inspirovat k tomu, že být zdravý a cítit se dobře ve svém těle skvěle není tak složité, jak by se mohlo na první pohled zdát,“ řekl Vojtěch Urban v rozhovoru.

V porotě seděla celá řada osobnostní z řad zpěváků, herců, podnikatelů i novinářů. Na pódiu se během večera také vystřídalo také mnoho zpívajících hostí.

Všichni finalisté Muže roku 2019 dostali plavky, oblečení, kosmetiku a další ceny. Kromě tří hlavních vítězů byly vyhlášeny ještě dvě ceny. Cenu prezidenta soutěže Davida Novotného – Man Universe Model získal Lukáš Moučka a titul Mister Global Czech Republic Jiří Hemelka. Oba poletí reprezentovat Česko na světové soutěže krásy.

Součástí dvacátého ročníku Muže roku byla samozřejmě i promenáda v plavkách, rozhovory, módní přehlídka obleků a také volné disciplíny. Akce pokračuje v sobotu charitativním koncertem zpěváků v náchodském divadle, kdy výtěžek půjde opět na dobrou věc.
 

Fotogalerie:

Vojtěch Urban se stal Mužem roku 2019
Vojtěch Urban se stal Mužem roku 2019
Vojta Urban je mladý, sexy 26letý podnikatel ze Vsetína
Vojta Urban je mladý, sexy 26letý podnikatel ze Vsetína
Urban měl mezi finalisty velkou konkurenci
Urban měl mezi finalisty velkou konkurenci

 

Redakce:Bulvar24.cz

Foto: Muzroku.cz

 

Share