Tělo, o kterém sní ženy a muži tiše závidí…

Bulvar24.cz – online lifestyle magazín, který má smysl číst!

Bulvární online lifestyle magazín o celebritách, slavných lidech, úspěšných lidech a dění kolem Vás. Bulvár, který má smysl číst!

Rozhovory

Tělo, o kterém sní ženy a muži tiše závidí…

Pavel Šalitroš, fitness trenér a naturální kulturista o sobě prozradil, že je více jak půl roku nezadaný. “Kdysi jsem se spíše přikláněl k volnosti, ale jakmile jsem poznal co je vztah, tak jsem hodně změnil názor, protože můj předešlý vztah byl pěkný a myslím si, že si ho budu pamatovat napořád.“ dodává Pavel.

Teď si Pavel dává od vztahů pauzu, soustředí se na sebe, na své cíle, které, jak sám říká, jsou hodně vysoké. A co se týče pozornosti žen? „Určitě jejich přízeň pociťuji více než kdysi. Samozřejmě mi to lichotí a těší mě to, ale není to pro mě prioritní. Cvičím a udržuji se hlavně pro sebe a svůj dobrý pocit, ale klidně pište,“ vzkazuje se smíchem Pavel.

1.) Jak dlouho se už věnuješ kulturistice?

Odpověď: Posilování se věnuji přibližně od 16 let, takže v současnosti asi 6 let. První čtyři roky byly ale spíše takový pokus-omyl. Nikdy jsem neměl žádné vedení a vše jsem se učil sám, takže jsem ty první čtyři roky spíše bádal a dělal mnoho chyb. Jakmile jsem nabral zkušenosti, tak se postava začala měnit. Dříve jsem hrál fotbal, poté přišlo zranění obou kotníků a následně zásadní změny ve vedení týmu, takže jsem, ač nerad, od fotbalu opustil. Nicméně jako mladý kluk, který špatně jedl a moc sportoval, jsem byl dost hubený a měl jsem z toho deprese, tak jsem se rozhodl něco dělat a u fitness jsem už zůstal.


2.) Jsi také trenérem fitness a kulturistiky, jakých největších úspěchů jsi při této práci dosáhl?

Odpověď: Se svou prací jsem velmi spokojený, mám dostatek získaných zkušeností, úspěšný tým závodníků a hlavně 99,9% spokojených lidí, kteří ve mě vložili svou důvěru. Za největší úspěch zatím považuji zlaté medaile z Mistrovství ČR, kde jsem pomohl klukům k tomuto úspěchu. Dále určitě reprezentaci České republiky s mým svěřencem Jiřím Procházkou v USA. V neposlední řadě také lidi, kteří s mou pomocí změnili svou postavu k nepoznání.

3.) Účastníš se nějakých soutěží v kulturistice? Jakých?

Odpověď: Osobně jsem se zatím nezúčastnil žádné soutěže a to z jednoho prostého důvodu. Popravdě, 85% závodníků bere nedovolené prostředky a já jako naturální sportovec bych nemohl velikostí ani kvalitou svalové hmoty konkurovat těmto sportovcům. Ale tak je to ve všech sportech. Atletika, cyklistika, rugby, hokej i fotbal. Na vrcholové úrovni je doping neodmyslitelnou součástí přípravy. Teď jsem možná změnil pohled na sport několika čtenářům, ale řeknu vám to upřímně, jelikož nesnáším lži o tom, jak je sport čistý. I nejrychlejší muži planety v atletice jsou pod dopingem. U kulturistiky je jediný rozdíl v tom, že tzv. sypou i amatérští závodníci, protože se každý rok úroveň všech účastníků soutěže zvyšuje. Proto bych se bez této chemie už neměl šanci umístit, jelikož nejsem obdařený dobrou genetikou pro tento sport a „sypačka“ by byla základním kamenem, na kterém bych stavěl možnou účast. Ale zatím o ní neuvažuji.

4.) Kromě kulturistiky se příležitostně věnuješ i modelingu, co tě na focení nejvíce baví?

Odpověď: Co mě na focení baví? Celkově ta atmosféra. Fotím vždy v období nejlepší formy roku. Proto se hodně těším na výsledné fotky, abych měl památku na veškerou dřinu, která za tím stála. Někdy focení vyšperkuji i s něžným pohlavím. Nicméně jsem zatím fotil spíše jen svou postavu, ale uvažuji, že další rok budu fotit i na jiná témata, protože mám dost nabídek na focení.


5.) Máš dokonalé tělo, vyžaduješ to samé i u ženského protějšku?

Odpověď: Tak to děkuji za lichotku. Co se týče žen, u těch nevyžaduji, aby měly dokonalou postavu. Pro mě je to jen bonus, když má slečna dobré tělo. Jde mi spíše o osobnost, každopádně se mi musí žena líbit a nějakým způsobem mě přitahovat. Určitě ale nevyžaduji, aby cvičila, jelikož bych respektoval její cíle a přání. To samé bych však vyžadoval od ní.

6.) Máš nějaké životní sny a přání? Už sis některá splnil?

Odpověď: Můj život je pouze o tom, plnit si vše, co si přeji. Nechci totiž z tohoto světa jednou odejít s tím, že jsem v životě nedělal, co jsem chtěl a byl naopak nucen dělat to, co nechci, jako 80% všech kolem mě. Raději bych umřel, než abych dělal něco, co mě nebaví, protože bych vlastně byl duševně stejně mrtvý. Co se týče mých splněných snů, tak jsem si splnil úplně všechny. Například osobní setkání se členy kapely Rammstein. Další sen se naplnil v roce 2015, kdy jsem jel jako trenér svého závodníka Jiřího Procházky do USA na prestižní kulturistickou soutěž Arnold Classic reprezentovat ČR. Na tomto místě se mi povedlo potkat velkého Arnolda Schwarzeneggera. Povedlo se mi splnit i mnoho dalších věcí, ale těmto přikládám největší váhu. Sny si budu plnit dál, mé motto zní, dělat v životě to, co chci já a ne to, co mi diktují ostatní. Snad se mi splní další sen a uvidíte mě i v televizi, chtěl bych si zahrát ve filmu, či v seriálu.

Líbí se vám naše články a projekt „Bulvar24.cz“? Přidejte se k nám na Facebooku
Fotogalerie:

archiv Pavel Šalitroš
archiv Pavel Šalitroš
archiv Pavel Šalitroš
archiv Pavel Šalitroš
archiv Pavel Šalitroš
archiv Pavel Šalitroš
archiv Pavel Šalitroš
archiv Pavel Šalitroš
archiv Pavel Šalitroš
archiv Pavel Šalitroš
archiv Pavel Šalitroš
archiv Pavel Šalitroš


 


Profilové foto: archiv Pavel Šalitroš

Text: Hana Knopfová – Copywriter bez hranic

Redakce Bulvar24.cz

Sledujte každé pondělí nový díl talk show “Horké křeslo Lindy Bernátové”

Linda

Share