Tělo i srdce Nikol Wlochové žije Zumbou a tvorbou krásných šperků

Bulvar24.cz – online lifestyle magazín, který má smysl číst!

Bulvární online lifestyle magazín o celebritách, slavných lidech, úspěšných lidech a dění kolem Vás. Bulvár, který má smysl číst!

Rozhovory

Tělo i srdce Nikol Wlochové žije Zumbou a tvorbou krásných šperků

Nikol Wlochová (26) pochází z Těrlicka (u Havířova) a na otázku, co dělá nám odpověděla… “dělám, co mě baví 🙂 “

1) Co vás přivedlo k Zumbě? Jak dlouho už tančíte Zumbu a kde?

Odpověď: Tančila jsem od malička, ale nikdy ne profesionálně, v různých kroužcích a skupinách, později pouze na diskotékách 🙂 Fenomén Zumba zasáhl celý svět, troufám si říct, že snad neexistuje žena, která by ji alespoň nezkusila nebo o ní nevěděla. Mě se dotkla hluboko u srdce tím, jak je kreativní. Na první lekci jsem věděla, že nebudu jen cvičenka. Instruktorkou jsem od roku 2010 a nyní už cvičím jen v Těrlicku. Za to jsem, ale nyní rozšířila kurzy pro děti, kterých mám nyní osm po okolních vesničkách a jsem vděčná, že mohu pracovat okolo komína a s úžasnými dětmi. Na červen je také naplánován již 9. Zumba víkend, a tak zvu i čtenářky, které by se chtěly přidat a jet si s námi užít víkend plný relaxu i tance na Ostravici.

2) Jak jinak se udržujete fit a krásná? 🙂

Odpověď: Fyzickou kondici mám díky Zumbě a nic dalšího nyní necvičím. Vždy jsem se snažila si udržet rovnováhu mezi “málo pohybu a moc pohybu”. Ono totiž ani moc pohybu neprospívá fyzicky, ale ani duševně. A co se týká stravování, tak jsem od malička vedená ke zdravé stravě a ta se pro mě rovná – pestrá strava v zimě s omezením chladivých potravin a v létě s omezením masa a jiných zahřívacích jídel podle TČM, a tak mi to vyhovuje. Ale velmi hřeším se sladkostmi, jsem doslova sladkomil nebo spíš čokomil, ale dokud takto intenzivně cvičím, neřeším to 🙂


3) Máte svojí módní značku Alokin, prozraďte nám o ní něco?

Odpověď: Ano, je to moje další srdeční záležitost, projekt, který vznikl před dvěma lety. Jedná se o mou autorskou tvorbu šperků a módy, kdy každý šperk je má ruční tvorba a především lpím na originalitě každého výrobku. Říkám, že každý kamínek do šperku zasazuji s láskou pro jedinečnou krásu. A také, že každá jsme originál, tak proč bychom se měly spokojit s tovární výrobou?! Aktuálně se však více a více zaměřuji na svatební šperky a ráda bych, aby se bílé šperky mé značky staly v ČR stejnou tradicí jako bílé svatební šaty. Svatební šperky totiž ve skutečnosti neexistují. Buďto si nevěsty kupují perly, štras nebo jen bílé kamínky, které se nosí i na běžné nošení a nejsou tak nějak výjimečné. Myslím, že stejně tak jako se těšíme na výběr svatebních šatů, které si vybíráme jednou za život, tak neodmyslitelně bychom se měly těšit i na výběr svatebních šperků. Vždyť šaty a šperky to je jedna loď a to jsem se snažila také ukázat ve své kolekci společenských šatů, kde šperky nejsou jen doplňkem, ale součásti šatů.

4) Co vás při tvorbě šperků a módních doplňků inspiruje?

Odpověď: Všechno a nic. Když tvořím, přestávám vnímat čas i okolí. Prostě tvořím. Nemyslím na konkrétní inspirativní věc a ponořím se do procesu. Inspirace přichází dřív z celého okolního světa, ze mě samotné a také se inspiruji daným člověkem, pro kterého je šperk tvořen.

Zdroj: Youtube, wlocni

5) Rozjíždíte nový projekt Dětská osobnost. Co je to za projekt?

Odpověď: Dětská osobnost je kroužek pro děti od 10-13 let, který má naplnit černou díru ve školních osnovách. Považuji za velmi důležité, aby se děti dozvěděly pravdu o životě, principech a zákonech přírody i mezilidských vztahů. Ráda bych je motivovala a inspirovala k tomu, aby se staly šťastnou, naplněnou osobností, která si je vědoma zodpovědnosti za svůj život a také život celku. Kroužek je také naučí debatovat, komunikovat na různých úrovních, kritickému myšlení, rozvíjí emoční inteligenci a podporuje talent a potenciál. Dětská osobnost je taková, která ví, že každý životní úkol, který před ní stojí je trénink pro to být lepším a laskavějším člověk.

6) A vy věříte, že opravdu každý životní úkol přichází proto, abychom se něco naučili a byly lepší? I když se jedná o nemoc či úraz?

Odpověď: Ano přesně tak. Právě nemoci a úrazy nám krásně ukazují, kdy se máme zastavit a zamyslet se. Co můžu ve svém životě změnit, abych neubližoval sobě či ostatním? Co jsem si měl uvědomit, abych se posunul dál? Všechno má svůj důvod a všechno se vším souvisí. Pokud to bereme na lehkou váhu, vždy se nám to v životě v různých podobách bude navracet. Je to úplně běžná věc, jen nás nenapadlo se nad tím takto zamyslet.

Líbí se vám naše články a projekt „Bulvar24.cz“? Přidejte se k nám na Facebooku

Zdroj: Youtube, wlocni

Fotogalerie:

foto: Jiří Matýsek
foto: Jiří Matýsek
foto: Zuzana Stavinohová
foto: Zuzana Stavinohová
foto: Patrik Pavlačík
foto: Patrik Pavlačík
Vladimír Souček
foto: Vladimír Souček
foto: Jiří Rašner
foto: Jiří Rašner
foto: archiv Nikol Wlochová
foto: archiv Nikol Wlochová
foto: archiv Nikol Wlochová
foto: archiv Nikol Wlochová
foto: archiv Nikol Wlochová
foto: archiv Nikol Wlochová
foto: archiv Nikol Wlochová
foto: archiv Nikol Wlochová
foto: Kateřina Budínská
foto: Kateřina Budínská
foto: Michaela Bernatíková
foto: Michaela Bernatíková

Profilové foto: Pavel Hrtoň

Redakce Bulvar24.cz

Aktuální práce pro modelky a hostesky…
job4models2
Líbí se vám článek? Sdílejte nás na sociálních sítích:
Share