Těhotná Linda Bernátová radí maminkám, kde a jak nejlépe nakoupit kočárek, aby jejich miminko bylo trendy!

Bulvar24.cz – online lifestyle magazín, který má smysl číst!

Bulvární online lifestyle magazín o celebritách, slavných lidech, úspěšných lidech a dění kolem Vás. Bulvár, který má smysl číst!

LifestyleVideo

Těhotná Linda Bernátová radí maminkám, kde a jak nejlépe nakoupit kočárek, aby jejich miminko bylo trendy!

Maminky POZOR. Pokud právě zvažujete, jaký dudlík, či kočárek koupit pro své miminko, tak se nechte inspirovat reportáží, kterou pro vás natočila Linda Bernátová.

Linda zavítala v minulých dnech s kamerou do obchodu pro miminka,  ale i tatínky, aby si vybrala ten nejlepší kočárek, a protože si nebyla jistá, který je ten nej na trhu, šla se poradit k odborníkům na slovo vzaté do Trendy Baby. Jak nám sama prozradila, její miminko bude trendy a bude jezdit v  kočárku Tip Mima Xari 🙂


Trendy baby…od dudlíku po kočárek…

Specialista na výběrové značky a designové produkty nejenže ví, co zrovna letí a s čím vy i vaše dítě zazáříte. Důvěrně zná potřeba maminek, miminek i tatínků, a tak je vítá v útulném, a přitom praktickém prostředí dvou sympatických obchodů v Praze 4 Michli a Nupakách. Kromě odborného poradenství a praktických služeb jako sestavení výbavičky na míru či vyzkoušení autosedaček přímo v autě nabízí i 24hodinový odběr zboží zakoupeného na eshopu www.trendybaby.cz. K dispozici jsou hity i novinky předních světových firem včetně Mima, Cybex, Elodie Details, Silver Cross, Natures Purest, Beaba a nově také Mamas & Papas, oblíbené rodičovské značky.

Líbí se vám naše články a projekt „Bulvar24.cz“? Přidejte se k nám na Facebooku

Zdroj: Youtube, Bulvar24

Jak se fotí Trendy Baby kočárek… Aston Martin

Zdroj: Youtube, YesPhoto.cz
Fotogalerie:

foto: Trendy Baby - Mima Xari kočárek
foto: Trendy Baby – Mima Xari kočárek
foto: Trendy Baby - Mima Xari kočárek
foto: Trendy Baby – Mima Xari kočárek


Redakce Bulvar24.cz

Sledujte každé pondělí nový díl talk show “Horké křeslo Lindy Bernátové”

Linda

Share