Taneční centrum Stage v Praze oslavilo své 1. narozeniny a k narozeninám přálo mnoho českých i zahraničních celebrit

Bulvar24.cz – online lifestyle magazín, který má smysl číst!

Bulvární online lifestyle magazín o celebritách, slavných lidech, úspěšných lidech a dění kolem Vás. Bulvár, který má smysl číst!

Video

Taneční centrum Stage v Praze oslavilo své 1. narozeniny a k narozeninám přálo mnoho českých i zahraničních celebrit

Taneční centrum Stage v Praze na Vinohradech oslavilo své první výročí. Překrásný prostor který, právem užívá podtitul ,,taneční nebe nad Prahou,, se pyšní koncentrací nejlepších lektorů na jednom místě  a širokou nabídkou tanečních stylů pro všechny věkové i vykonnostní kategorie. Mezi gratulanty se tak objevilo mnoho světových tanečních osobností i našich celebrit.

Podívejte se na video, kdo všechno byl mezi gratulanty, každý vzal gratulaci tak trochu po svém 🙂

Jmenovitě: Lucie Bíla, Jiří Korn, Václav ,,Noid,, Bárta, Eva Jeníčková, Libor Bouček, Martin Písařík, Michal Dvořák – LUCIE, Dannie ,Radka Pavlovčinová, Jiří Jelínek – sólista baletu St. Petersburg, J.K. Sanchez – tanečník a DJ, Jaro Berkr – taneční osobnost ze Slovenska, Brandon Lee Sears – muzikálový herec USA/UK, Kymberley Jay – Britská Hip Hop hvězda, Jana Návratová – divadelní ústav, Selatin Kara – Evropská taneční osobnost, Marek Svitek – Tanečník, parkourista a mistr republiky v mnoha bojových uměních, Michal Černý – tanečník studující v New Yorku, Diane King – ředitelka Broadway Dance Center, Chris Bryan – taneční evropská osobnost, Vincent Paterson – choreograf Michaela Jacksona

Zdroj: Youtube

Foto: video screen

Redakce Bulvar24.cz

Share