Talentovaná zpěvačka Kamila Hübsch si získá nejen vaše srdce!

Bulvar24.cz – online lifestyle magazín, který má smysl číst!

Bulvární online lifestyle magazín o celebritách, slavných lidech, úspěšných lidech a dění kolem Vás. Bulvár, který má smysl číst!

RozhovoryVideo

Talentovaná zpěvačka Kamila Hübsch si získá nejen vaše srdce!

Zpěvačka Kamila Hübsch se narodila v Mostě, ale již 7 let žije v Praze. Přistěhovala se hlavně kvůli práci a kvůli zpívání a Prahu si hned zamilovala. 

1) Jak si se dostala ke zpívání a co tě na něm baví? Co bys dělala, kdybys nezpívala?

Odpověď:  Vyrůstala jsem v hudební rodině, zpěv a hra na hudební nástroje bylo na denním pořádku. Můj otec, se kterým jsem bohužel nevyrůstala, hrál na kytaru, klavír, zpíval a je malíř. Moje maminka je zpěvačka a hraje na kytaru. Maminka má dodnes hudební skupinu, se kterou vystupuje s mými mladšími sestrami. Já jsem šla vždy svojí cestou. Už od malička jsem byla exhibicionistka. Zpívala jsem na besídkách, karaoke na zahradě svým spolužákům, hrála jsem divadlo, chodila na soutěže. Vyhrála jsem Mladou píseň v Chomutově a také jsem získala cenu za mou skladbu “Rudá růže”, kterou jsem tehdy jako dítě složila i produkovala v počítačovém programu a zazpívali jsme ji s mojí sestrou pro jedno velké rádio na severu Čech. Skládala jsem už od svých 15 ti let. Pak jsem se vrhla na fotomodeling a různé soutěže krásy a to trvalo do roku 2010. Tento rok byl zásadní. Zde jsem se rozhodla zkusit své štěstí a um a plně se vrhnout na dráhu zpěvačky. Od té doby mám za sebou své debutové album “Rozepsaná”, druhé čeká na vydání, koncerty na festivalech nebo třeba pravidelné vystupování v pražském Hard rock cafe, vystupování v ČT v přímém přenosu, TV Markýza rannajky, a živé zpovědi na českých rádiích, kde občas zahráli i moje písničky. Mám za sebou i několik natáčení různých show na TV JOJ.

Písně si skládám obvykle sama a moc bych si přála s někým známým nazpívat duet.

Kdybych nezpívala, určitě bych byla manažerkou v luxusním butiku v Praze nebo v zahraničí. To byla vždy má obživa, při zpívání. Měla jsem svou práci a k tomu jsem zpívala. Bylo i období, kdy jsem měla práce 3. Jsem totiž i instruktorkou jumping aerobiku neboli trampolínek. 


2) Co je tvým cílem životním / ve zpívání?

Odpověď:  Chci přinést nový a svěží vítr, rozdávat svými písněmi lidem radost. Ráda bych zajistila, aby se mé vystupovaní na festivalech a vůbec všeobecně, stalo pravidelným. Jeden sen je, třeba slyšet svou písničku v rádiu v běžné vysílací časy 🙂 Jít po městě a najednou se uslyšet – třeba na vánoce, slyšet můj duet s paní Pilarovou, píseň Vánoční z reprobeden, by byl největším dárkem k vánocům. Těšilo by mě, že mohu svou pozitivně naladěnou písní, udělat lidem malou radost 🙂 

3) Hodně tě média srovnávají s Ivetou Bartošovou, jak ty to vnímáš?

Odpověď:  Slýchám to nejen od médií, ale hlavně od fanoušků na mých vystoupeních. Je to samozřejmě hezké slyšet, jsem za to ráda, že někomu někoho připomínám. Já však vždy budu Kamila. Ta Kamila, co zpívá své písničky a připomíná lidem Ivetu Bartošovou svým zjevem, vystupováním. Teď jsem na popud svých fanoušku, nazpívala píseň Ivety “Víš lásko”. Videoklip připravuji a hodlám nazpívat ještě pár písní. Ráda bych potěšila své fanoušky a všechny, co mají Ivetu rádi. Její písničky jsou nádherné a pro mě bude čest, je znovu připomenout. 

4) Jak vůbec vnímáš bulvární média a svoji osobu?

Odpověď:  Ještě nemám úplně názor, na to je zatím brzy. Zatím jsem s médii zadobře a jsem s nimi ráda v kontaktu 🙂 Je to práce jako každá jiná, kterou se snažím chápat a respektovat. 

5) A co kluci? Jak vypadá podle tebe pan Božský?

Odpověď:  Každá velká holka už ví, že pan Božský neexistuje. Vztah je o kompromisech. Bud je jich hodně nebo miň a bude nám takový vztah vyhovovat či nikoliv. Já se naučila vnímat hlavně vnitřní krásu člověka. Hezký vzhled ještě nic neznamená. Nejsem typ, co by chtěl mít vedle sebe  jen hezký přívěšek. Musím si s druhým rozumět i duševně. Musí být krásný uvnitř a toho dnes vidím velmi málo. Pro hodně lidí, je důležité to, jak druhý vypadá, jak má drahé auto, kolik má na účtu, jestli má značkové oblečení. Z tohohle už jsem vyrostla. Člověk mě musí oslovit svou duší, svým charismatem, to jak to má v hlavě srovnané. Musí mě udělat šťastnou a spokojenou. Musím pro něj být na prvním místě!

6) Kde tě mohou čtenáři v nejbližší době vidět?

Odpověď:  V tuhle chvíli se spíše věnuji natáčení videoklipů a nových písniček ve studiu. Chystám vystoupení na příští rok. Chci oslovit co nejvíce festivalů a různých společenských akcí a doufám, že to letos vyjde. Čtenáři mě mohou třeba spatřit v nové televizní show, která poběží na TV JOJ od září a kde jsem si i zazpívala. Já do pořadu nastoupím asi někdy od listopadu až do prosince. Zjistila jsem, že herectví, zpěv a televize, je to pravé prostředí, kde jsem bezmezně šťastná! Každopádně doporučuji sledovat moje facebookové stránky, kde sdílím veškeré novinky, vystoupení nebo občas juknout na můj web www.kamilahubsch.cz

Líbí se vám naše články a projekt „Bulvar24.cz“? Přidejte se k nám na Facebooku

Zdroj: Youtube, Kamila HübschFotogalerie:

foto: archiv Kamila Hübsch
foto: archiv Kamila Hübsch
foto: archiv Kamila Hübsch
foto: archiv Kamila Hübsch
foto: archiv Kamila Hübsch
foto: archiv Kamila Hübsch
foto: archiv Kamila Hübsch
foto: archiv Kamila Hübsch
foto: archiv Kamila Hübsch
foto: archiv Kamila Hübsch
foto: archiv Kamila Hübsch
foto: archiv Kamila Hübsch
foto: archiv Kamila Hübsch
foto: archiv Kamila Hübsch
foto: archiv Kamila Hübsch
foto: archiv Kamila Hübsch


 


Redakce Bulvar24.cz

Sledujte každé pondělí nový díl talk show “Horké křeslo Lindy Bernátové”Linda

Share