Takhle si Helena Vondráčková užívá

Bulvar24.cz – online lifestyle magazín, který má smysl číst!

Bulvární online lifestyle magazín o celebritách, slavných lidech, úspěšných lidech a dění kolem Vás. Bulvár, který má smysl číst!

Celebrity

Takhle si Helena Vondráčková užívá

Helena Vondráčková patří ke stálicím české POP music, stejně jako platí za obrovskou profesionálku tělem i duší. Mezi českými umělci také jako jedna z mála umí zpívat, hrát i tančit. Na výsluní je přes čtyřicet let a nezměnily na tom nic ani některé pomluvy týkajíci se její osoby a osoby jejího manžela.
Nyní Helena všem ukázala, že za její skvělou formou je také to, že si umí užívat života. S manželem Martinem Michalem vyrazili na dovolenou do Řecka.

„Ahoj. Je tu hotový ráj, příjemné, azurové a průzračné moře, teplíčko a málo lidí. Recína nemá chybu, prostě si tu krásu užíváme plnými doušky!,” napsala zpěvačka na svůj facebookový profil. Recina je typicky řecké bílé víno a ochutnat ho patŕí k tradicím. Právě jeho popíjení za soumraku při vlahém řeckém večeru s milovaným mužem je romantické. 

Helena Vondráčková nabírá sil a energie do dalších měsíců, kdy ji čeká řada vystoupení. Přesto, že překročila hranici sedmi křížků ve svém věku, nikdo by to do ní neřekl. Dbá o sebe, pravidelně cvičí a snaží se myslet pozitivně. Hodně času věnuje zpěvačka i péči o svou zahradu v Řitce u Prahy, kde žije, a když má čas, tráví dny na svém hausbótu na Slapech. Sem za ní s manželem jezdí přátelé a kolegové z branže.

„Helena je a byla vždycky ženská, která byla naprostá profesionálka. Vždy o sebe dbala a hlavně se snažila, aby do jakéhokoli projektu, do kterého šla, byla maximálně připravená a soustředěná. Nikdy jí nechyběla pokora. Taky proto se tak dlouho udržela na výsluní,” řekla o své kamarádce jedna z kolegyň zpěvaček.
Fotogalerie:

Helena Vondráčková na dovolené v řecku s manželem Martinem Michalem.
Helena Vondráčková na dovolené v řecku s manželem Martinem Michalem.
Helena si umí užívat života.
Helena si umí užívat života.
Vondráčková si Řecko zamilovala.
Vondráčková si Řecko zamilovala.

 

Redakce Bulvar24.cz

Foto: Facebook H. Vondráčkové

 

 

Linda

Share