Také milujete módní kabelky a doplňky? Nejste sami. Do horkého křesla Lindy Bernátové usedl český designér a návrhář kabelek Martin Závorka.

Bulvar24.cz – online lifestyle magazín, který má smysl číst!

Bulvární online lifestyle magazín o celebritách, slavných lidech, úspěšných lidech a dění kolem Vás. Bulvár, který má smysl číst!

Video

Také milujete módní kabelky a doplňky? Nejste sami. Do horkého křesla Lindy Bernátové usedl český designér a návrhář kabelek Martin Závorka.

Historicky se celé know how designera a módního návrháře Martina Závorky zrodilo v roce 1990. Vlastní firmu UNIDAX s.r.o. založil v roce 2006, do jeho manažerského týmu patří zejména rodinní příslušníci.

Ve vlastní dílně se pod jeho značkou FACEBAG šijí stále RUČNĚ stovky kožených kabelek měsíčně. Při navrhování a výrobě kabelek se klade důraz především na vysoce profesionální zpracování a komfort. Za každou taškou stojí od návrhu až po finální výrobek konkrétní lidé. Kabelky jsou pravidelně oceňovány například na veletrhu KABO v Brně.

FACEBAG je úspěšně fungující značka na českém i zahraničním trhu hlavně z důvodu jedinečnosti výrobků. Protože je majitel firmy UNIDAX s.r.o. milovníkem módy, rozšiřuje svoji nabídku o doplňky a oblečení importem z Itálie – země módy. Více na www.unidax.cz

SOUTĚŽ – vyhrajte luxusní kabelku:

  1. na jaké adrese si lidé mohou přijít vybrat a prohlédnout celý sortiment tohoto zboží?
  2. jaký je majitelův cíl do budoucna?
  3. jak se jmenuje majitel brandu, který e výhradním zástupcem značek Justo, Ripani a dalších?

Své odpovědi nám můžete psát na Facebook Horkého křesla Lindy Bernátové. Proto sledujte i náš Facebook 🙂

soutez 1
Cena k otázce číslo 1
soutez 2
Cena k otázce číslo 2
soutez 3
Cena k otázce č. 3

Podívejte se s námi na rozhovor s Martinem Závorkou? Třeba zde najdete některé z odpovědí 🙂

Líbí se vám naše články a projekt „Bulvar24.cz“? Přidejte se k nám na Facebooku

Zdroj: Youtube, Bulvar24

Redakce Bulvar24.cz

Linda

Share