Tajemství odhaleno. Modelka Kateřina Morbitzerová fotila titulku s formulí!

Bulvar24.cz – online lifestyle magazín, který má smysl číst!

Bulvární online lifestyle magazín o celebritách, slavných lidech, úspěšných lidech a dění kolem Vás. Bulvár, který má smysl číst!

Fashion

Tajemství odhaleno. Modelka Kateřina Morbitzerová fotila titulku s formulí!

Podzimní focení naší titulky vyšlo na jedničku. Počasí opravdu, jako vyšité v podzimním duchu 🙂 Formule Dallara F308 závodníka Filipa Zelenského byla připravené.

Focení titulky se zhostil náš profesionální fotograf Kamil Zápeca, který nejenom, že měl plné ruce práce s focením, ale také vypomohl při stěhování formule na místo, kde by formuli málo kdo čekal. Focení probíhalo totiž na sv. Kopečku u Olomouce 🙂


Modelka Kateřina Morbitzerová si také užila své, především skvělého podzimního počasí, kdy teploty nebyly o moc výš, než 10 stupňů a fotit se v šatech s odhalenými rameny a plavkách, to chce již jistou dávku odvahy. Kateřina pracuje pro modelingovou agenturu Styl Olomouc pod vedením šikovné ředitelky Hany Smolíkové.

Kateřina Morbitzerová se od malička zajímala o Českou Miss, jako asi každá mladá slečna. Když ji bylo čerstvě 18 let, rozhodla se, že to zkusí. Přihlásila se a ačkoliv nijak neuspěla, zjistila, že ji modeling a soutěže baví, a tím začalo  její období soutěží krásy. “Sice jsem se kromě semifinále České Miss 2017, Miss Face Republic 2017 a opět semifinále Top Model of The Year 2017 dále nedostala, tak mě to určitým způsobem posouvá vpřed. V 18 letech jsem byla „zakřiknuté stydlivé kuře“ a díky těmto soutěžím jsem si vybudovala zdravý rámec sebevědomí, který je v dnešním světě třeba”… prozrazuje modelka.

“Účast v těchto soutěží mi otevřela spoustu dveří, a díky tomu mohu dále dělat co mě baví, a to například právě fotomodeling. Doufám, že se ještě nějakého úspěchu dočkám, a proto neusínám na vavřínech a stále se snažím na sobě pracovat. Protože se držím hesla „Bojuj dokud můžeš.“… dodává Kateřina.

Krásná formule v červených barvách patří amatérskému závodníkovi Filipu Zelenskému, který s ní letos vyhrál několik závodů a v této době se již připravuje na novou sezónu. Výsledky závodní sezóny nejsou vůbec špatné: Sezóna 2017 – Carbonia Cup 1. místo formule do dvou litrů, 2. místo formule celkově, 5. místo absolutní pořadí. Jedná se o formuli italského výrobce Dallara, model F308 v designu Ferrari F1 2016. Tato formule jezdila ještě v roce 2013 španělskou sérii Euroformula Open. Osazena je motorem Toyota o výkonu 222 koní, zrychlení na 100km/h je pod 3s.

Za zapůjčení krásných šatů děkujeme svatebnímu studiu L’ amour – půjčovně luxusních svatebních a společenských šatů světových značek Mori Lee, Ellie Wilde, Alyce Paris, Crystal Design. “Pro plesovou sezonu 2018 nabízíme modely nejrůznějších střihů a barev s třpytivými flitry, květinovými motivy, rafinovanými krajkovými detaily… to vše upraveno přímo na Vaši postavu! Zaručujeme exkluzivitu každého modelu. Nově sídlíme v polyfunkčním domě v Sokolské ulici c.5., www.studiolamour.cz “prozradila nám majitelka studia.

Líbí se vám naše články a projekt „Bulvar24.cz“? Přidejte se k nám na Facebooku

Zdroj: Youtube, Bulvar24

Fotogalerie:

foto: Kamil Zápeca
foto: Kamil Zápeca
foto: Kamil Zápeca
foto: Kamil Zápeca
foto: Kamil Zápeca
foto: Kamil Zápeca
foto: Kamil Zápeca
foto: Kamil Zápeca
foto: Kamil Zápeca
foto: Kamil Zápeca
foto: Kamil Zápeca
foto: Kamil Zápeca
titulka
titulka


foto: Kamil Zápeca

Redakce Bulvar24.cz

Linda

Share