Tahle kost snad nestárne! Pavelková má pořád tělíčko jako dvacítka!

Bulvar24.cz – online lifestyle magazín, který má smysl číst!

Bulvární online lifestyle magazín o celebritách, slavných lidech, úspěšných lidech a dění kolem Vás. Bulvár, který má smysl číst!

Lifestyle

Tahle kost snad nestárne! Pavelková má pořád tělíčko jako dvacítka!

Ten svět je pěkně nespravedlivý. Někomu sudičky dají do vínku pořádnou porci šmrncu a postavičku jako lusk, jiný se musí dřít hodiny ve fitku a je mu to houby platné. ROMANA PAVELKOVÁ (32) pořád vypadá jako ta kočička, která byla ve finále Miss. Přitom už to není žádná vyjukaná dvacítka, ale mamča od rodiny.

Kdyby se však postavila vedle o deset let mladších modelek, těžko byste hledali rozdíl. „Tohle není zadarmo, nemyslete si. Musím se hlídat ve stravě, pravidelně cvičit. Jinak bych byla jako koule,“ směje se Romana. Její manžel si tak může gratulovat. Ne každá žena se po porodu okamžitě vrátí na původní váhu a tělesné proporce. Na druhou stranu přírodě je občas potřeba trošku pomoci. Pavelková se tím však nijak netají.


Přestože nepraktikuje žádné pravidelné procedury typu botox apod., na Klinice krásy Anděl je přesto pravidelnou zákaznicí. „Chodím tam na rázovou vlnu a IPL epilaci. Mohu jen doporučit, starají se tam o mě jako o princeznu.“ Pokud teď koukáte a netušíte, o co jde, jste na tom stejně, jao jsme byli my. Tedy na vysvětlenou: IPL znamená intenzivní pulsní světlo a jde o nejmodernější metodu epilace na trvalé odstranění chloupků. Rázová vlna se pak používá na odstranění celulitidy a zpevňuje objem problematických partií.

Pro Romanu momentálně jediné zásahy. S postavou jako takovou evidentně nemají nic společného, proto se opět uchylujeme k pouhé závisti. Vypadá to na nějakou dietu, jinak ty špeky prostě sundat nedokážeme. „Diety ano, ale s rozumem. Fakt je nejlepší ten pohyb a nejíst všechno, co vám přijde pod ruku. Nejsou v tom žádná kouzla,“ uzavírá Pavelková.

Líbí se vám naše články a projekt „Bulvar24.cz“? Přidejte se k nám na Facebooku
Fotogalerie:

Foto: Jan Altner
Foto: Jan Altner
Foto: Jan Altner
Foto: Jan Altner
Foto: Jan Altner
Foto: Jan Altner


 


Profilové foto: Jan Altner

Redakce Bulvar24.cz

Sledujte každé pondělí nový díl talk show “Horké křeslo Lindy Bernátové”

Linda

Share