Stypka tvrdí, že Láska není!

Bulvar24.cz – online lifestyle magazín, který má smysl číst!

Bulvární online lifestyle magazín o celebritách, slavných lidech, úspěšných lidech a dění kolem Vás. Bulvár, který má smysl číst!

Video

Stypka tvrdí, že Láska není!

Komorním videoklipem k písni Láska není se 2. srpna připomínají David Stypka Bandjeez, kteří na jaře vydali kritikou i posluchači ceněné album neboj. Láska není je po videu k písni Vrány taky a živém záznamu písně Neboj třetím videoklipem ze zmíněné desky.


„Chtěl jsem v klipu tak trochu dovysvětlit tuhle písničku. Říkáme jí píseň do pranice, protože je to záměrná fabulace, která ve svém důsledku nutí posluchače nesouhlasit, definovat si, čím je pro ně láska. To byl původní záměr a přiznám se, že jsem měl obavy z toho, jak ji lidé pochopí. Po roce, co ji hrajeme na koncertech ale musím říct, že funguje lépe, než jsem čekal. Pro mě je to dvojí radost, znamená to totiž, že jsou lidé i v téhle zrychlené době pořád schopni číst v jinotajích a pátrat po sdělení, které není patrné na první pohled,“ říká Stypka.

„Natáčení klipu bylo ohromnou výzvou. Měli jsme jen pár dní na přípravu a protože moc rádi jamujeme a improvizujeme, rozhodli jsme se stejně udělat i tohle video. Půjčili jsme si na jeden den divadelní sálek Staré arény v Ostravě a společně s herečkou Národního divadla moravskoslezského  Petrou Lorencovou a kameramanem Zeno Václavíkem jsme si na jevišti prostě zajamovali. Vmanipulovali jsme se s Petrou vzájemně do ohromného množství situací, které mohou nastat mezi mužem a ženou. Já nemám absolutně žádnou hereckou průpravu, tak to pro mě bylo častokrát hodně na dřeň, protože jsem se do těch situací musel prostě vciťovat a prožít si je,“ svěřuje se David Stypka.

David Stypka byl na jaře nominován Akademií české populární hudby v kategorii Objev roku na cenu Anděl. Odjel 30 úspěšných koncertů jako host kapely Jelen na jejich vyprodaném turné Vlčí srdce. Kapela v současné době hraje na letních festivalech a připravuje se na podzimní neboj. tour, na kterém se jako host objeví i zpěvačka Kateřina Marie Tichá s kapelou.

Líbí se vám naše články a projekt „Bulvar24.cz“? Přidejte se k nám na Facebooku

Zdroj: Youtube, DavidStypkaVEVOFotogalerie:

David Stypka, Bandjeez - Láska není
David Stypka, Bandjeez – Láska není
David Stypka, Bandjeez - Láska není
David Stypka, Bandjeez – Láska není
David Stypka, Bandjeez - Láska není
David Stypka, Bandjeez – Láska není


 


Redakce Bulvar24.cz

Sledujte každé pondělí nový díl talk show “Horké křeslo Lindy Bernátové”Linda

Share