Stránský, Holán, Mottlová v novém unikátním televizním magazínu z armádního prostředí! Na vojáky si zahráli Kalivodová i Pirk!

Bulvar24.cz – online lifestyle magazín, který má smysl číst!

Bulvární online lifestyle magazín o celebritách, slavných lidech, úspěšných lidech a dění kolem Vás. Bulvár, který má smysl číst!

Lifestyle

Stránský, Holán, Mottlová v novém unikátním televizním magazínu z armádního prostředí! Na vojáky si zahráli Kalivodová i Pirk!

Martin Stránský, Michal Holán a Bára Mottlová, to budou tři hlavní aktéři nového televizního magazínu z prostředí české armády, který už 26. září spustí Česká televize. Jak ona, tak i produkční společnost, ale i samotní aktéři říkají, že jde o naprosto mimořádný a unikátní pořad, který divákům ukáže dosud nevídané armádní zákulisí.


Tři civilisté v profi armádě, a nebude to žádná legrace – tak zní základní heslo Patroly. 

„Velitel roty Martin Stránský, kliďas, který zvládne ledacos. Neřízená střela a roztržitý sangvinik Michal Holán, který si armádu zamiloval a Bára Mottlová je taktická zbraň týmu, protože kam čert nemůže,… tam Bára uspěje,” prozrazuje producent magazínu Vítězslav Jandák ml. ze společnosti Rolling Media, jkterá pro Českou televizi pořad vyrábí.

S hrdiny pořadu se společně podíváme na hrdinné výkony třeba našich pyrotechniků… Jejich umění si osahá Martin Stránský, který se proběhne v pyrotechnickém obleku EOD9, a Bára Mottlová se slušivým opaskem z plastické trhaviny. Michal Hollán pozná ničivou sílu zbraní Kajman, vyzkouší odolnost akčních hrdinů a přidá i zamyšlení nad tématem realita a filmová fikce.

„Chtěli jsme s nadhledem a vtipem představit naše ozbrojené složky, včetně zbraňových systémů. Létali jsme helikoptérami, jezdili tanky, skákali padákem, stříleli jsme, testovali jsme Gripeny i Pandury. Jak obstál McLaren v závodě s armádními stroji? Tak to mě také zajímalo. Budete se divit!“ uvedla natáčení kreativní producentka Jana Škopková. „Vyrobit takový cyklus znamenalo těsně spolupracovat s naší armádou a často si sáhnout hodně hluboko do fyzických sil.“

„Byla to naprostá pecka. I když to bylo někdy hodně náročné psychicky i fyzicky, zažil jsem něco, co bych jinak nikdy nezažil, a co bych neměl šanci si vyzkoušet,” svěřil se herec, moderátor a dabér Michal Holán, kterého momentálně můžeme vídat i v seriálu Policie Modrava, kde hraje mladého policistu Jáju. 

Zajímavostí také je to, že v každém díle si pozici figuranta vyzkouší i jedna známá osobnost. Je to například operní diva Andrea Kalivodová nebo lékař, profesor Jan Pirk. 

Už 26. září a následujících 11 dalších týdnů se diváci budou moci přesvědčit na vlastní oči o tom, jak to skutečně v armádě za různých situací, při různých cvičeních funguje, a že to vážně není žádná procházka růžovým sadem. 

„Takovýhle magazín tu prostě ještě nebyl. Uvidíte sami…,” dodal producent ze společnosti Rolling Media Vítězslav Jandák ml. 

 

Líbí se vám naše články a projekt „Bulvar24.cz“? Přidejte se k nám na Facebooku
Fotogalerie:

Patr
Patr
Patrola
Patrola
Patrola
Patrola
Patrola
Patrola
Patrola
Patrola
Patrola Holáň Stránská Mottlová
Patrola Holán Stránská Mottlová
Patrola Kalivodová
Patrola Kalivodová
Patrola Mottlová
Patrola Mottlová
Patrola Mottlová
Patrola Mottlová
Patrola Pirk
Patrola Pirk
Patrola vizuál
Patrola vizuál
foto: Rolling Media

Redakce Bulvar24.cz

Linda

Share