Stojky na hlavě a pití kajenského pepře – Jitka Asterová se šedesátky nebojí!

Bulvar24.cz – online lifestyle magazín, který má smysl číst!

Bulvární online lifestyle magazín o celebritách, slavných lidech, úspěšných lidech a dění kolem Vás. Bulvár, který má smysl číst!

Celebrity

Stojky na hlavě a pití kajenského pepře – Jitka Asterová se šedesátky nebojí!

Herečka a moderátorka Jitka Asterová hýří energií. Na to, že ji tento rok čekají šedesátiny, rozhodně nevypadá, a na rozdíl od mnoha kolegyň se rozhodla svůj věk brát s nadhledem sobě vlastním: „já si myslím, že vypadám mladší, tak na 58 a ne na 59,“.

Za jejím bezvadným vzhledem ale nestojí žádné plastické operace, ani invazivní zásahy zejména proto, že jí jako herečce bránily ve výrazu. „Botox jsem vyzkoušela jenom jednou, ale při hraní mi chyběly právě ty mimické vrásky. Nyní dávám přednost neinvazivním metodám tady na Klinice krásy Anděl, ale hlavně kvalitní péči a kosmetice. S věkem ubírám i na make-upu,“ prozradila.
Ostatně ani životní styl herečky není zcela obvyklý a vyžaduje jistě pevnou vůli, kterou by jí ledaskdo mohl závidět. „Jím třikrát denně podle metabolic balance, z jídelníčku jsem úplně vyřadila pšenici, laktózu a teď i maso. Cvičím jógu i několikrát za den, to mě teď baví hodně, a když cítím, že potřebuju tělo i hlavu trochu resetovat, tak se pustím do osvědčeného detoxu neera.“ Tento nápoj z kajenského pepře, citrusů a speciálního sirupu prý používá i Beyoncé. „Jediná věc, kterou moc nezvládám, je dodržovat pitný režim, myslím tedy vodu, ne víno,“ přiznává herečka se smíchem.

„No, je mi jasné, že jsem teď objevila něco, co ještě nikdo neřekl,“ dodává sebeironicky „ale opravdu věřím, že když člověk myslí pozitivně a poslouchá svoje tělo, podepíše se to i na vzhledu.“

Líbí se vám naše články a projekt „Bulvar24.cz“? Přidejte se k nám na Facebooku
Fotogalerie:

Asterová, Jirešová, Jírů, Pavelková
Asterová, Jirešová, Jírů, Pavelková
Jitka Asterová
Jitka Asterová
Jitka Asterová, Alena Jírů
Jitka Asterová, Alena Jírů
Klinika krásy Anděl
Klinika krásy Anděl

Foto: Klinika krásy Anděl

Redakce Bulvar24.cz

Linda-1024x317

Share