Štíbrová po porodu poprvé v práci. I když je nevyspalá, vypadá a moderuje skvěle!

Bulvar24.cz – online lifestyle magazín, který má smysl číst!

Bulvární online lifestyle magazín o celebritách, slavných lidech, úspěšných lidech a dění kolem Vás. Bulvár, který má smysl číst!

Lifestyle

Štíbrová po porodu poprvé v práci. I když je nevyspalá, vypadá a moderuje skvěle!

Populární trojice 3v1, včetně novopečené maminky Štíbrové, se tento týden vrátila po krátké pouze zpět na Evropu 2. Pro Nikol Štíbrovou to byl první pracovní týden po porodu, a to jí teprve skončilo šestinedělí! I když je podle svých slov nevyspalá, tak vypadá fantasticky.


A proč se Nikol s kolegyněmi vrací do rádia tak brzy?  „Vracím se, protože jsme s holkama z 3v1 byly domluvené s vedením Evropy 2, že se pokusím nastoupit, jakmile to bude možné. A když jsem zjistila, že můj Martin s přehledem zvládá starání se o malého Matýska, někdy i líp než já, tak se nebojím kluky chvíli nechat o samotě,“ vysvětluje svůj návrat Štíbrová.

Hned na prvním vysílání po porodu, vypadala naprosto fantasticky a posluchač Evropy 2 by nepoznal, že je pěkně nevyspalá! „Do formy jsem se dostala rychle, musela jsem, dítě se neptá. Po porodu jsem dlouho neměla chuť k jídlu, moc jsem toho taky doposud nenaspala, a navíc bydlíme ve čtvrtém patře bez výtahu, takže to mam jako posilovnu,“ vysvětluje Nikol se smíchem recept na to, jak vypadat po porodu svěže.

Líbí se vám naše články a projekt „Bulvar24.cz“? Přidejte se k nám na Facebooku
foto: Lagardere

Redakce Bulvar24.cz

Linda

Share