Šťastné Vánoce a hezký nový rok Ládi Hrušky: Hvězda Vychytávek ohlásila další dotisk nové kuchařky!

Bulvar24.cz – online lifestyle magazín, který má smysl číst!

Bulvární online lifestyle magazín o celebritách, slavných lidech, úspěšných lidech a dění kolem Vás. Bulvár, který má smysl číst!

Lifestyle

Šťastné Vánoce a hezký nový rok Ládi Hrušky: Hvězda Vychytávek ohlásila další dotisk nové kuchařky!

Do nového roku vstupuje Láďa Hruška s velkým úspěchem a nemalým předsevzetím nezklamat všechny své fanoušky.

Lidový všeuměl a hvězda Primy FTV pokořil s loni vydanou knihou Láďa Hruška se vrací magickou hranici sta tisíc prodaných výtiskůHruška tak úspěšně navazuje na spektakulární úspěch předloňské prvotiny, která s bezmála půlmilionovým prodejem zůstává nejprodávanější kuchařkou všech dob.

Hruškův druhý počin vyšel v nákladu padesát tisíc kusů v září, aby došlo k jeho okamžitému rozebrání a dotisku třiceti tisíc kusů. Vánoce teď udělaly své a pokorný Hruška prostřednictvím vydavatele knihy, agentury 6P potvrdil, že během předvánoční nákupní horečky šlo na pulty knihkupců dalších dvacet tisíc výtisků.


„Z úspěchu téhle knížky jsem nadšený, byl to profesně složitý rok, jehož konec jsem si nemohl představit šťastnější. Doma vše v pohodě, novému pořadu přejí diváci a v září narozená knížka, která si to myslím zaslouží, má úspěch. Děkuji všem, co mě mají rádi, za podporu a přeji vše dobré,“ vzkázal k radostné zprávě o dotisku Hruška, který se v rámci promo tour k nové knížce stihl dvakrát zapsat do české knihy rekordů a pod stromečkem mu tak přibyly i dva certifikáty o českém rekordu v počtu autogramiád v jednom měsíci a největším počtu podepsaných knih jednoho titulu. Vánoce Ládi Hrušky: Hvězda Vychytávek ohlásila další dotisk nové kuchařky!

A jak slaví sám Láďa Silvestr? „Nejsem silvestrovský typ, obecně se povinnému slavení vyhýbám, zejména svých vlastních narozenin a podobně. Já slavím každé nové ráno,..” směje se Láďa a dodává, „na Nový rok si nezapomeňte dát čočku!”

Líbí se vám naše články a projekt „Bulvar24.cz“? Přidejte se k nám na Facebooku.

Fotogalerie:

Láďa Hruška
Láďa Hruška
Láďa Hruška - titulní strana knihy
Láďa Hruška – titulní strana knihy
Láďa Hruška s certifikáty
Láďa Hruška s certifikáty

Zdroj: IDMedia s.r.o.

Redakce Bulvar24.cz

Aktuální práce pro modelky a hostesky…
job4models2
Líbí se vám článek? Sdílejte nás na sociálních sítích:
Share