Stane se Taťána Makarenko Miss Grand International 2015?

Bulvar24.cz – online lifestyle magazín, který má smysl číst!

Bulvární online lifestyle magazín o celebritách, slavných lidech, úspěšných lidech a dění kolem Vás. Bulvár, který má smysl číst!

Rozhovory

Stane se Taťána Makarenko Miss Grand International 2015?

Taťána Makarenko má na svém kontě další úspěchy v podobě nominace na reprezentaci na světové soutěži krásy Miss Grand International 2015 a licence na vysílání vítězek Miss Face Czech Republic na dvě světové soutěže.

1) Taťáno, proč jsi se rozhodla opět vycestovat a zkusit své štěstí ve světové soutěži krásy?

Odpověď: Tak v prvé řadě bych ráda poděkovala nacional direktorce Janě Zapletalové, která se s Miss Face Czech Republic domluvila na vysílání vítězek na tuto soutěž. Tím, že ale je finále Miss Face 3.10. a na této soutěži, která je v Thajsku musí být všechny soutěžící do 5.10., což je nereálné, aby bylo 10 slečen sbaleno a připraveno na světovou soutěž, tak jsme se dohodly, že letos poletím já a vítězka Miss Face příští rok. Přiznám se, že jsem si to hodně rozmýšlela, zda na nabídku kývnu. Přou se ve mně 2 směry. První směr, kterým bych se chtěla ubírat je, být seriozní ředitelka soutěže krásy, úspěšná podnikatelka. Druhý směr, který nelze od mé osoby zatím oddělit, je Taťána jako modelka, která ještě chvíli nemusí patřit do ´´starého železa´´ a může chodit módní přehlídky, fotit a účastnit se soutěží krásy v zahraničí. Toto je jedna z posledních mých možností, možná úplně poslední. Většina soutěží krásy má věkový limit 26 let, co mě bude nyní 1. října. Velice se do Thajska těším a jedu si to tam hlavně užít. Ale netvrdím, že nebudu ze všech sil bojovat. Budu :-).

2) Miss Grand International je velice významná soutěž na světovém poli soutěží krásy. Podstupuješ nějaké zvláštní přípravy?

Odpověď: Ano. To je pravda. Miss Grand International je velice velká a prestižní soutěž. Patří mezi prvních 6 největších, kde jsou notoricky známé Miss World, Miss Universe, Miss Earth. Zvláštní přípravy nepodstupuji :-). Ale je pravdou, že si člověk musí obstarat mnoho věcí, které s sebou potřebuje a to nějaký ten čas také zabere. Národní kroj, plavky, honosné večerní šaty, dárek pro soutěž v podobě národní památky, bohatství, kultury atd., dárečky pro další soutěžící a tak dále. Je toho mnoho a člověk si musí všechno dobře promýšlet. Jede tam na skoro celý měsíc a každý den musí co nejlépe reprezentovat. Já si pokaždé půjčuji koktejlové šaty, různé kostýmky a tak, není v mých silách se nově ošatit jen kvůli soutěži krásy. Co se týká šperků, tak těch s sebou letos povezu opravdu požehnaně. 🙂 Miss Face začala spolupracovat s firmou Lilien Czech Jewelry a zapůjčila jsem si jak já, tak Šárka Karnetová na Miss Globe, na soutěž nádherné kousky, že věřím, že budu každý den upoutávat pozornost právě oblečením a šperky. Je třeba myslet na to, že mezi tolika nádhernými dívkami člověk musí být něčím jiný, výrazný a přitom vždy elegantní, upravený. Další přípravy jsou pouze v podobě úpravy nehtů, vlasů, kosmetika, fitness, solárium. Jsem šťastná žena, protože na všechno toto mám partnery, se kterými spolupracuji, jako Taťána i jako Miss Face, takže doopravdy mnoho ušetřím. 🙂 Patří jim mé velké díky. Profibeauty salon, kam chodím na prodlužování vlasů, Dolce Diva salon, kam docházím na manikůru, pedikůru, kosmetiku. Solárium Caffé vlastní navíc moje kamarádka, takže opalování je pro mě příjemnější, že si mohu chvíli popovídat s kamarádkou v tom veškerém stresu a každodenním shonu. 🙂


3) Koukám, že vycestovat na soutěž krásy není jen tak jednoduché a stojí za tím mnoho příprav.

Odpověď: Samozřejmě, že to není odlet na dovolenou. Je to soutěž a na každou soutěž se musí člověk dobře připravit, pokud chce podat co nejlepší výkon. V soutěžích během příprav většinou není příliš velká rivalita, což je fajn a umožňuje to přátelskou atmosféru a celkově možnost si tu soutěž užít. Dívky jsou moc milé a baví mě na tom to, že si člověk může najít kamarádky po celém světě. Nikdy nevíte, jaký kontakt se vám bude hodit, když zrovna zavítáte do země své bývalé konkurentky. Zároveň procestuje a pozná novou zemi. Náklady na pobyt jdou v dobrých soutěžích vždy za pořadateli. Jediné co se nyní vždy platí je letenka pro dívku.

4) Takže jste si se Šárkou zaplatily letenky a letíte poznávat svět a zkusit své štěstí?

Odpověď: Já jsem jak pro Šárku Karnetovou, která letí na Miss Globe, sehnala sponzora, který letenku hradí, tak pro mě na Miss Grand International.

Společnost Weco Travel nám naprosto vyšla vstříc, co se týče letenky pro Šárku Karnetovou na Miss Globe do Kanady. Je s nimi jen radost spolupracovat. Weco-Travel s.r.o. se řadí mezi špičkové cestovní kanceláře na trhu cestovního ruchu v České republice. Na druhé letence na Miss Grand International se podílí také jeden ze sponzorů Miss Face.

5) Máte už vše připravené, nebo co vám ještě chybí?

Odpověď: Mně osobně chybí ještě dárky, jak pro soutěžící, tak pro soutěž. Včera jsem si byla pro večerní a koktejlové šaty dokonce až v Mostě se Šárkou Karnetovou v salónu Delta. Byla jsem velice mile překvapená, že tam byl velký výběr a našly jsme tam nejmodernější kousky současných trendů, tak i klasické elegantní střihy, které mám ráda. Každá jsme si odvezly několikatery šaty a věříme, že s nimi uděláme jen tu největší parádu. 🙂 Vlastně jsme celkově měly takový holčičí den. Když jsme se vrátily zpět do Prahy, tak jsme šly do butiku Fashion Island pro plavky. Ty plavky prostě miluji a pokaždé je tam nová kolekce a zase tam chodím po butiku a dlouho vybírám, které se mi líbí vlastně nejvíce. 🙂 Teď se už musíme jen připravit psychicky.  🙂

6) Věříš si v soutěži, že se dostaneš hodně daleko?

Odpověď: Bylo by smutné, kdybych si nevěřila vůbec. Věřím si, znám své silné stránky ale také znám i ty slabé. Budu se snažit dávat důraz na přednosti a budu bojovat ze všech sil. Uvidíme, jak silné budou moje konkurentky. Někdy je to tak, že s tím dotyčný nemůže udělat naprosto nic i kdyby se rozkrájel a neuspěje kvůli velké kvalitě druhých. Uvidíme, jak to celé dopadne. Byly bych ráda i za Top 20. Zatím se tam Česka nedostala.

U Šárky to je jiné. 🙂 Šárka je nádherná a má dokonalý obličej. Patří k největším favoritkám na vítězství. Miss Face by byla samozřejmě velice ráda a budeme jí držet všechny palce. 🙂

Článek: Modelka Taťána Makarenko se vrátila z exotické dovolené z Malajsie

Fotogalerie:

foto: archiv Taťána Makarenko
foto: archiv Taťána Makarenko
foto: Nikola Bílková
foto: Nikola Bílková
foto: Petr Kozlik
foto: Petr Kozlík – pro Kasper
foto: Petr Kozlik
foto: Petr Kozlík
foto: modelka Šarka Karnetová
foto: modelka Šarka Karnetová
foto: modelka Šarka Karnetová - Miss Face 2013
foto: modelka Šarka Karnetová – Miss Face 2013
foto: modelka Šarka Karnetová
foto: modelka Šarka Karnetová
foto: modelka Šarka Karnetová
foto: modelka Šarka Karnetová

Redakce Bulvar24.cz

Aktuální práce pro modelky a hostesky…
job4models2
Share