Staň se Česko-Slovenskou MISS 2015

Bulvar24.cz – online lifestyle magazín, který má smysl číst!

Bulvární online lifestyle magazín o celebritách, slavných lidech, úspěšných lidech a dění kolem Vás. Bulvár, který má smysl číst!

Video

Staň se Česko-Slovenskou MISS 2015

Ještě nikdy to snad nebylo snazší! Dívky nemusí jezdit po castinzích, čekat v nekonečném pořadí, v prostředí nákupních center … Stačí si sama udělat selfie foto a natočit krátké video, ve kterém se představí, vyplnit formulář na www.cs-miss.eu a vše odeslat do 30. března.

Začátkem dubna zasedne nad všemi došlými materiály odborná porota, která do druhého kola k osobnímu setkání začátkem května pozve už jen část vyvolených slečen. A jaké slečny by to měly být? Věkově mezi 19 – 26 rokem. Jiná omezení nemáme, neměříme centimetry, neomezujeme dívky v jejich stavu, hledáme zdravou krásu, zdravě ambiciózní dívky, které touží po úspěchu a dokážou pro něj něco udělat, pracovat na sobě, získat nové zkušenosti, stát se lepšími, podpořit charitativní projekt, získat krásné ceny.

Do finálové top ten se dostane 5 Češek a 5 Slovenek. Dívky čekají 2 soustředění, jedno začátkem června, kde jeden celý den bude věnovaný focení a natáčení, dále budou absolvovat školení jak naložit se svým potenciálem, bojovat s trémou, o zdravém životním stylu, pohybu, mediální trénink, určitě je nemine i práce na fyzické kondici a individuální konzultace ohledně fitness a stravovacím plánu na léto. Zajímavým zpestřením programu bude i malování karikatur jejich portrétů, což je součást charitativního projektu našeho partnera.

A co vlastně čeká na vítězky?

Pronájem luxusního automobilu zn. MERCEDES-BENZ, vouchery na workshopy a profesionální školeny koučky, Lenky Černé, vlasová kosmetika od Design Blocku, originální šperky a korunky od Atelieru Šperk, šaty na míru šité od návrhářky Zuzany Lešák-Černé, vouchery na výběr oblečení, doplňků u Differentfashion, či prádla u LaTua boutique, poukaz na kompletní bělení zubů nejmodernější technikou do Stomatologického centra u svaté Anny, luxusní kosmetiku, či služby od kliniky Medical beauty Plzeň, poukaz na focení se špičkovým fotografem Ivanem Mladenovem, vouchery do restaurací, na kávičky a další dobroty v síti kaváren CrossCafe, relaxační víkendové a wellness pobyty a ještě mnoho dalšího je stále v jednání.

Samozřejmostí jsou skvělé zážitky, nové zkušenosti, poznatky, nové kontakty a přátelé … to bývají ceny s nevyčíslitelnou hodnotou 🙂

Zdroj: CS Miss

Redakce Bulvar24.cz

Share