Stále krásná Brožová slaví jubileum

Bulvar24.cz – online lifestyle magazín, který má smysl číst!

Bulvární online lifestyle magazín o celebritách, slavných lidech, úspěšných lidech a dění kolem Vás. Bulvár, který má smysl číst!

Celebrity

Stále krásná Brožová slaví jubileum

Když někomu herečka, moderátorka a také zpěvačka Kateřina Brožová prozradí, kolik je jí let, každý si myslí, že si dělá legraci. Nikdo by jí totiž nehádal tento věk. Pět křížků na krku a přitom je stále tolik sexy. Nespletla se Kateřina v roce narození? 

Bohužel nespletla, ale ona sama říká, že jde jen o číslo, a to není rozhodující. Ona se totiž cítí daleko mladší. Krásné Kateřině se stárnutí vyhýbá obloukem a štíhlou postavu by jí mohla závidět kdejaká žena o generaci mladší.


„Narozeniny ve velkém slavit nebudu, jen v kruhu rodinném a přátel. Neměla bych na nějakou velkou párty ani čas,” prozradila oslavenkyně.

Brožová hraje v divadle, točí pořad Exkluziv Kateřiny Brožové na televizi Barrandov a má i další aktivity.  „Já teď intenzivně zkouším na své domovské scéně v Divadle na Vinohradech nádhernou a hodně těžkou hru, jmenuje se Ifigenie v Aulidě, od Euripida, v režii skvělého režiséra Martina Čičváka, se kterým se setkávám poprvé. Je to pro mě nesmírně zajímavé setkání se skvělými kolegy Petrem Rychlým, Vaškem Vydrou, Sabinou Rojkovou, Andreou Černou, Andreou Elsnerovou a dalšími. K tomu zkouším muzikál Robinson – námořník z Yorku, tedy samé krásné věci,” podotkla Brožová.
Fotogalerie:

Kateřina Brožová na svůj věk rozhodně nevypadá!
Kateřina Brožová na svůj věk rozhodně nevypadá!
Kateřina zkouší kostým do muzikálu Robinson.
Kateřina zkouší kostým do muzikálu Robinson.

Redakce Bulvar24.cz

Foto: archiv K. Brožové

Linda

 

Share