Společně s vámi pro další dobrý skutek!

Bulvar24.cz – online lifestyle magazín, který má smysl číst!

Bulvární online lifestyle magazín o celebritách, slavných lidech, úspěšných lidech a dění kolem Vás. Bulvár, který má smysl číst!

Video

Společně s vámi pro další dobrý skutek!

Česko-Slovenská MISS = MISS se smyslem

„Za celou naši historii jsme díky našim aktivitám přispěli částkou přes 500.000,- Kč na konkrétní dobročinné účely a hodláme v tom aktivně pokračovat.

Pro letošní rok jsme se dohodli na spolupráci s Dobrým skutkem. Jeho patronkou je krásná maminka, moderátorka, modelka MISS ČR Lucie Křížková, s níž rovněž dlouhodobě spolupracujeme. Budeme shromažďvat finanční prostředky na výcvik asistenčního psa.

Sbírku jsme zahájili castingem 2.5. a po celou dobu trvání soutěže se budou na transparentním účtu: 209 355 8036/5500 sbírat prostředky od dobrovolných dárců. My budeme nejen podporovat povědomí o této možnosti, ale aktivně se zapojíme v první řadě tak, že přispějeme z každé částky, kterou od našich sponzorů získáme 1 % na tuto sbírku.

Snažíme se rovněž aktivně zapojit finalistky a samozřejmě na závěru galavečera se bude dražit korunka vítězky. Dražbou se sbírka uzavře.  Finance letos poputují na výcvik asistenčního pejska pro paní Veroniku Šimonovou z Mělníka, které byla v mládí diagnostikována roztroušená skleróza. Má osmiletého synka a před pěti lety ji nemoc bohužel upoutala na invalidní vozík. Pejsek pro ni bude velkou pomocí, oporou a podporou. “

Zdroj: Youtube, CS Miss

Profilové foto: video screen

Redakce Bulvar24.cz

Aktuální práce pro modelky a hostesky…
job4models2
Share