Spisovatelka Tereza Čiháková křtila svoji knihu s názvem “MRCHA ?”.

Bulvar24.cz – online lifestyle magazín, který má smysl číst!

Bulvární online lifestyle magazín o celebritách, slavných lidech, úspěšných lidech a dění kolem Vás. Bulvár, který má smysl číst!

Lifestyle

Spisovatelka Tereza Čiháková křtila svoji knihu s názvem “MRCHA ?”.

Tereza Čiháková je krásná a také úspěšná spisovatelka, která nedávno pokřtila svoji knihu s názvem “MRCHA ?”. První za dvou křtů knihy MRCHA ? se odehrával v ostravském Knihcentru (dne 3.6.2016).

Od tří hodin začala samotná akce, kde na samém začátku probíhal rozhovor do ostravského rádia, jak s autorkou knihy, tak s panem Vladimírem Páralem, který byl kmotrem této knihy. Následně probíhal rozhovor s moderátorkou za účasti návštěvníků. Posluchači byli vyzváni k pokládání otázek spisovatelce a nejčastější otázkou byla rovnost mezi mužem a ženou v “kultu peněz”. Poté se kniha pokřtila spolu se sponzory Jiřím Jeníčkem a Jánem Leštákem.Obsah knihy :

Otazník v názvu druhé knihy MRCHA ? nepředstavuje pouze samoúčelnou vyjadřovací rekvizitu. Již v autorčině prvotině CO MUŽI DALI A VZALI, se otazník nabízel a čtenář v textu novely skutečně otázky nacházel. Nejpalčivější z nich, jaký postoj společnost zaujímá k matkám samoživitelkám, byť si za životní situaci nezřídka mohou samy, však autorka nastolila opatrně, spíš okrajově. V nové knize však klade sžíravé otázky současnosti naplno, drsně a zcela bez skrupulí. Nakolik společenské klima ovlivňuje morálku, obecné mínění a jednotlivé lidské osudy? Je mravně výš prostitutka, která si nechá za služby platit, anebo ctihodní podnikatelé, činitelé či politici platící za informace prostitutce? A je kult peněz skutečně tak mocný, že ovládá a stává se metou většiny jedinců a takřka absolutním měřítkem úspěšnosti mnohých našich životů?

Druhý křest se bude odehrávat za účasti známých českých osobností v Praze v první polovině července. Kmotrem bude kontroverzní český zpěvák Daniel Landa.

A co spisovatelka dělá dnes? “Momentálně mám menší “dovolenou”. S rodinou máme v plánu dovolenou a po ní se vrátím zpět k prvním stránkám Sněžných mužů”… už se těšíme 🙂 (pozn.red.).

Líbí se vám naše články a projekt „Bulvar24.cz“? Přidejte se k nám na Facebooku
Fotogalerie:

foto: Tereza s panem V. Páralem a Doc. Jánem Leštákem
foto: Tereza s panem V. Páralem a Doc. Jánem Leštákem
foto: rozhovor s Terezou
foto: rozhovor s Terezou
foto: autogramiáda
foto: autogramiáda
foto: rozhovor pro rádio
foto: rozhovor pro rádio
foto: rozhovor do ostravského rádia
foto: rozhovor do ostravského rádia
foto: Tereza s životním partnerem
foto: Tereza s životním partnerem
foto: archiv Tereza Čiháková

Redakce Bulvar24.cz

Aktuální práce pro modelky a hostesky…
job4models2
Líbí se vám článek? Sdílejte nás na sociálních sítích:
Share