Spisovatelka Alexandra Veliká odhaluje život striptérky na Václaváku!

Bulvar24.cz – online lifestyle magazín, který má smysl číst!

Bulvární online lifestyle magazín o celebritách, slavných lidech, úspěšných lidech a dění kolem Vás. Bulvár, který má smysl číst!

Lifestyle

Spisovatelka Alexandra Veliká odhaluje život striptérky na Václaváku!

Spisovatelka Alexandra Veliká (26) je milující maminka a vášnivá spisovatelka. Psaní se věnuje již od malička, jak nám sama prozradila…Myslím si, že psaní je mým posláním už od dětských let. Vždy, když jsem měla nějaké trápení, tak jsem utíkala do příběhů knih a literární tvorby. Baví mě to, a je to pro mě vysněné povolání.“

Alexandra již napsala čtyři knihy, které zatím nepublikovala. „Už v osmnácti letech jsem měla publikovat svou knihu Ex-post, ale v té době jsem na ní nesehnala prostředky a několik lidí si nepřálo, aby se vydala, tak jsem o vydání přestala usilovat.“Během těhotenství Alexandra napsala knihu Striptérka z Václaváku. Která by dle názoru spisovatelky potřebovala ještě několik úprav, ale díky této knize získala důležité zkušenosti a výdrž, která je při psaní důležitá. „Každý by měl napsat nějakou prvotinu, než vydá pořádnou knihu. Když mluvím o pořádné knize, myslím tím své dílo, na které jsem pyšná, a které prošlo několika korekcemi, jak v českém, tak v anglickém jazyce.“… komentuje Alexandra.

Jedná se o knihu Striptérky Velkého Jablka / The Big Apple Strippers. Je to příběh kamarádek žijících v New Yorku. Jsou to striptérky, randí s muži, mluví o nich, snaží se mít kariéru a plnit si své sny a hlavně hledají lásku. Hlavní hrdinka je submisivní Ashley Cooperová, a nalezne někoho lepšího než je Christian Grey a tím je záhadný dominantní James Black. Ovšem nic není lehké, jak se zdá, v životě má ještě smolaře Dominika, s kterým má dítě. Otázkou je, kdo bude její vyvolený a bude Ashley tancovat u tyče věčně? Taky by se mohlo stát, že by se mohl objevit někdo další a to Ashlyn biologický otec, který netušil, že má další dceru.

Příběh knihou Striptérky Velkého Jablka nekončí a bude pokračovat druhým dílem – Snílci Velkého Jablka / The Big Apple Crashers a trilogie se zakončí Ničitelkami Velkého Jablka / The Big Apple Crashers. „V současné době pracuji na druhém díle a řeším, jak svou knihu Striptérky Velkého Jablka uvedu na trh. Věřím, že je nejvhodnější začít svou kariéru oficiální autorky již zmíněnou trilogií. Napsala jsem i Manuál pro Striptérky, který mám též v českém i anglickém jazyce. Je to zábavná příručka, jak vydělávat peníze jako Striptérka. Každý business potřebuje Kouče 😀  Po vydané trilogii mám v plánu napsat horor, který už mám rozvrhnutý. Chci všem dokázat, že umím psát i o jiných tématech než je láska, vztahy, sex a muži.“… dodává spisovatelka. Na vydání se můžete podílet i vy… chcete vědět jak? Klikněte zde.

A jak strávila naše krásná spisovatelka léto? “Absolvovala jsem pár krátkých dovolených, kde jsem si stejně jako maminka neodpočinula. Ale to ví každá žena, která má dítě. Můj den začíná tím, že odvezu dceru do školky – v době školky píšu knihy a rychle vařím. Pak vyzvedávám malou ze školky, trávíme hezký den jako rodina, a když konečně ulehne ke spánku, tak mohu opět chvilku psát. Ale aby můj život nebyl tak nudný, tak během víkendů chodím sbírat inspiraci a přivydělávat si peníze v klubu Hot Peppers, jako Striptérka. 🙂 “

Chcete se dozvědět o Alexandře víc? Navštivte její profil na Facebooku nebo její webové stránky. 

Web: www.alexandravelika.cz ,

Facebook: www.facebook.com/iamalexandravelika

Líbí se vám naše články a projekt „Bulvar24.cz“? Přidejte se k nám na Facebooku

Zdroj: Youtube, A.K.Velika

Fotogalerie:

foto: A. K. Veliká
foto: A. K. Veliká
foto: A. K. Veliká
foto: A. K. Veliká
foto: A. K. Veliká
foto: A. K. Veliká
foto: A. K. Veliká
foto: A. K. Veliká
foto: A. K. Veliká
foto: A. K. Veliká

Redakce Bulvar24.cz

Linda-1024x317

Share