Špeky nejsou hřích

Bulvar24.cz – online lifestyle magazín, který má smysl číst!

Bulvární online lifestyle magazín o celebritách, slavných lidech, úspěšných lidech a dění kolem Vás. Bulvár, který má smysl číst!

Lifestyle

Špeky nejsou hřích

Výrazné kampaně vzbuzují emoce. Logické tedy je, že pět nahých modelek v čele s Kateřinou Sokolovou a Denisou Dvončovou oblečených pouze do šperků vzbudí mezi lidmi pořádný rozruch!  A tak se také stalo s kampaní největší sítě prodejen se šperky a hodinkami Klenoty Aurum, kdy jejich slogan „Šperky nejsou hřích“ byl přeměněn na „Špeky nejsou hřích“. Nezaháleli ani na Slovensku, kde se v podobné póze nafotilo pět mužů při těle.

„Mně se to moc líbí, je to vtipné. Mám rád, když si lidi hrajou. Je to pro mě inspirace. Příští rok se vykašlu na modelky a nafotím kopu nahých chlapů,“ směje se majitel Klenot Aurum Rony Lori.

Foto: Klenoty Aurum
Foto: Klenoty Aurum

Fotografie nové kampaně Klenoty Aurum je inspirovaná jednou z nejikoničtějších  fotografií minulého století fotografa Herberta Rittsa.  Pro Klenoty Aurum ji nafotil přední slovenský fotograf Braňo Šimončík.

“Při výběru modelek jsme si naopak zakládali na tom, aby modelky nebyly vychrtlé, aby byly krásné a zdravé, “ říká marketingová ředitelka společnosti Klenoty Aurum Tereza Čechová a dodává, „naše hlavní tvář pro Českou republiku, Kateřina Sokolová, má postavu ideální. Šperky na takovém těle krásně vyniknou.Kateřina je přirozeně krásná.”

Kateřina fotí díky své postavě spodní prádlo často a zrovna minulý týden v Německu nafotila katalog pro světoznámou značku spodního prádla. Její plnější tvary jsou ji ovšem v modeling leckdy i na obtíž. „Je pravda, že tato situace už se mi také stala. Každý klient hledá něco jiného, jiný typ modelky a například v Miláně jsem před pár lety přišla o jedno prestižní focení právě proto, že jsem měla pro klienta příliš velký dekolt.

Myslím si, že hodně záleží na tom, pro co je daná modelka bookována. Já třeba vím, že v životě nepůjdu Pařížský fashion week, protože 88 cm přes boky nikdy mít nebudu. To bych si musela uřezat pánev,” směje se Kateřina. “Na druhou stranu komerčnější práce, jako je právě spodní prádlo, šperky či kosmetika bývají finančně mnohem zajímavěji ohodnoceny. Všechny významné modelingové agentury po světě mají většinou dvě divize modelek – ty „fashion“ které jsou velmi hubené a pak ty komerčnější, mezi které patřím já, ” dodává Kateřina Sokolová

Foto: Klenoty Aurum
Foto: Klenoty Aurum

Společnost Klenoty Aurum s více než 40 prodejnami a také eshopem má v České republice exkluzivní zastoupení pro prodej a distribuci značek Adidas, Emporio Armani, DKNY, Diesel, Fossil, Skagen, Michael Kors, Marc by Marc Jacobs, Scuderia Ferrari, Tommy Hilfiger, Juicy Couture, Lacoste, Hugo Boss, Movado, Gucci a Louis Erard. 

Na webových stránkách www.klenotyaurum.cz naleznete ochutnávku všeho, co se v současném designu hodinek děje. Ať už jde o luxusní noblesu firmy Louis Erard, originalitu Fossil, hravost Juicy Couture či Marca Jacobse, snový výraz Skagen nebo unisexovost Michael Kors, Klenoty Aurum se vždy trefí do černého. Pokud by vás však tyto stránky nezasytily, můžete navštívit nový oficiální blog na stránkách blog.klenotyaurum.cz, kde se můžete začíst do poutavých článků. Ve velice blízké době projde velkou změnou také zmíněný oficiální web a eshop. Máte se tedy na co těšit! 

Foto: Klenoty Aurum
Foto: Klenoty Aurum
22204_10207166435387698_2540226525930505501_n
Foto: Klenoty Aurum

Profilové foto: Klenoty Aurum

Zdroj: IDMedia s.r.o.

Redakce Bulvar24.cz

Aktuální práce pro modelky a hostesky…
job4models2
Share